شناسه خبر : 33366 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از شهروندانی که قصد کمک به سیل‌زدگان را دارند، خواست کمک‌های خود را به شماره‌ حساب‌ نهادهای رسمی نظیر هلال احمر واریز کنند.

فارس: وکیل‌مدافع فاطمه خویشوند معروف به «سحر تبر» از برگزاری اولین جلسه دادگاه موکلش خبر داد و گفت: سحر تبر مخلوق نرم‌افزار فتوشاپ، گریم و ابزار تدوین بوده است.

ایرنا : معاون توسعه و جذب مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بر اساس اطلاعات و آمار موجود سرانه پرداخت روزانه هر ایرانی در قالب صدقه ۱۱۶ ریال است.

ایسنا: رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق از محدودیت ثبت طلاق در دفاتر متصدی این کار خبر داد و گفت: در اجرای سیاست‌های قوه قضائیه در مبارزه با فساد به تقاضای کانون سردفتران ازدواج و طلاق و موافقت سازمان ثبت با بخشنامه ریاست قوه قضائیه جهت ثبت طلاق در هر یک از دفاتر طلاق محدودیت و سقف معینی تعیین می‌شود.

ایلنا: معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۲۰ گفت: هدف ما در زمینه مبارزه با موادمخدر ضربه زدن به بنیادهای اقتصادی قاچاقچیان است، اما این مهم به زمان نیاز دارد.

ایرنا : پنج هزار و ۵۵۵ زندانی جرائم غیرعمد به برکت کمک‌های نوعدوستانه خیرین از ابتدای سال جاری تاکنون از زندان آزاد شده‌اند.

مهر: بابک دین‌پرست معاون وزیر کشور در حاشیه بازدید از یک واحد تولید کیک و کلوچه در شهرستان لاهیجان در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع کیک‌های آلوده، اظهار کرد: متاسفانه این خرابکاری سبب آسیب به ۱۰ واحد تولیدی کشور شد.

ایرنا: معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهوری گفت: یکی از برنامه‌های دولت دوازدهم، تحقق عدالت جنسیتی است که در هشت محور تعریف شده و ورزش جزو محور دوم این شاخص است.

تسنیم: «ه.پ» مدیرعامل وقت شرکت «پ.آ.ج» که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین قاچاقچیان سوخت معروف است، پس از ۹ سال فرار، دستگیر و بازداشت شد.

مهر: به گفته ناسا دود ناشی از آتش‌سوزی جنگل‌های استرالیا دور کره زمین مدار می‌زند و به مکان اولیه برمی‌گردد. این دود روی آب و هوای کشورهای مختلف تاثیر گذاشته است.

ایلنا: مدیرکل دفتر ایمنی تشعشع سازمان انرژی اتمی می‌گوید به دلیل ریسک احتمالی پرتوها استفاده از تکنولوژی‌های ارتباطی یا نیروگاه‌های هسته‌ای متوقف نشده است.

ایلنا: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شریف با تکذیب خبر بازداشت دانشجویان این دانشگاه گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام‌شده، باید بگویم هیچ یک از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف بازداشت نشده‌اند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها