شناسه خبر : 22119 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها

ایسنا: هدایت‌الله جمالی‌پور، فرماندار ویژه شهرستان ری، از شورای شهر تهران، ری و تجریش درخواست کرد که همان‌طور که برای تهران شهردار انتخاب می‌کنند برای ری نیز شهردار مستقلی انتخاب شود و تاکید کرد: شهرستان ری مستقل است و شهر ری نیز مرکز آن محسوب می‌شود و با حکم قانون شهر ری به همراه تهران و تجریش یک شورا دارد اما شهردار آن باید همانند تهران به صورت مستقل انتخاب شود.

ایلنا: مدیرکل پزشکی قانونی استان خراسان گفت: سال 95 حدود هزار و 11 نفر برای دریافت دیه اقدام به خودزنی، تصادف ساختگی و حتی اره کردن استخوان ترقوه خود کرده‌اند که این آمار نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش داشته است.

فارس: محمدحسین قربانی، نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: شناسایی متمولان مالی که تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته‌اند جزو ضرورت‌هاست و همانند حذف افراد پردرآمد از یارانه‌هاست که باید شناسایی شوند. با توجه به بررسی‌های انجام‌شده به نظر می‌رسد حدود یک و نیم میلیون نفر از پوشش بیمه سلامت خارج شوند.

مهر: علی راقی، فرمانده یگان انتظامی مترو شهر تهران، از شناسایی و دستگیری دو سارق که در ایستگاه‌های پرتردد مترو اقدام به جیب‌بری می‌کردند، خبر داد.

میزان: رئیس‌‌علی عبدولی، فرمانده انتظامی شهرستان باوی، گفت: مراسم عید دیدنی در شهر ملاثانی پس از درگیری با قتل سه نفر و مجروح شدن هشت نفر خاتمه یافت.

ایسنا: واژگونی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شاهرود منجر به فوت یکی از تکنسین‌های اورژانس و نیز زخمی شدن یک تکنسین دیگر شد.

مهر: جوانی که با انگیزه سرقت و در سن ۱۶‌سالگی مرتکب قتل شده بود، پس از گذشت ۳۰ سال و در سن ۴۶‌سالگی دستگیر شد.

ایسنا: معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست، در منطقه گل رامیان حاضر شد و در پاکسازی محیط به گردشگران کمک کرد.

تسنیم: طبق بررسی‌های انجام‌شده در حال حاضر تعداد ۱۱۰ میلیون گویشور در سراسر جهان به زبان فارسی سخن می‌گویند. این زبان در حال حاضر دوازدهمین زبان پرکاربرد در دنیای مجازی است.

مهر: رضا الفت‌نسب، دبیر انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی، گفت: برخی از وب‌سایت‌های گردشگری که اقدام به رزرو هتل می‌کردند در روزهای اخیر به دلیل نداشتن نماد T سازمان میراث فرهنگی، فیلتر شده‌اند.

خبرآنلاین: مازیار حیدری، آهنگساز و رهبر ارکستر ایرانی مقیم کشور کانادا، به عنوان یکی از ۲۵ مهاجر برتر سال ۲۰۱۷ در کشور کانادا برگزیده شد.

 

دراین پرونده بخوانید ...