شناسه خبر : 893 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: رئیس کل بانک مرکزی می‌گوید، این بانک یکسان‌سازی یکباره نرخ ارز را مدنظر ندارد و این کار به موضوعاتی چون ارتباطات بین‌المللی بستگی دارد.
مهر: مدیر‌عامل شرکت فرودگاه‌های کشور از کاهش چشمگیر تعداد پروازهای عبوری از آسمان ایران خبر داد و گفت: آمار پروازهای عبوری طی هفته‌های گذشته به کمتر از هزار پرواز در روز رسیده و اگر اقدامات لازم را به موقع انجام ندهیم، بخش عمده پروازهای عبوری به عراق منتقل می‌شود.
تسنیم: ایران در گزارشی به اوپک اعلام کرد در ماه اکتبر تولید نفت خود را ۲۱۰ هزار بشکه در روز نسبت به ماه قبل افزایش داده و به 92 /3 میلیون بشکه در روز رسانده است.
سنا: پیمان قربانی، معاون اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه تورم ناشی از یکسان‌سازی نرخ ارز در نیمه دوم سال چندان جدی نخواهد بود، گفت: ابتدا تمام پیش‌نیازهای لازم را مستقر و بعد اقدام به این کار خواهیم کرد.
مهر: امیرحسین زمانی‌نیا، معاون وزیر نفت با اشاره به تعریف ۱۱ پروژه مذاکراتی ایران با شرکت‌های بین‌المللی در بخش بالادستی نفت گفت: پیش‌بینی می‌شود ایران قراردادهای نفتی به ارزش ۱۳۰ میلیارد دلار امضا کند.
مهر: بانک مسکن نرخ سود تسهیلات حساب‌های پس‌انداز جوانان را از ۱۱ درصد به ۹ درصد کاهش و سقف تسهیلات این حساب در تهران را به ۱۱۰میلیون تومان افزایش داد.
ایرنا: گمرک جمهوری اسلامی ایران با اعلام الکترونیکی شدن مراحل مختلف تشریفات صادرات کالا اعلام کرد: تمامی عملیات صادرات در بستر اینترنت انجام می‌شود.
ایسنا: در راستای ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تولید محصولات مشترک ایران خودرو و پژو (ایکاپ) نخستین بدنه خودرو پژو ۲۰۰۸ در ایران خودرو رنگ شد.
صداوسیما: علی صالح‌آبادی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات گفت: با ابلاغ دستورالعمل تسهیل مبادلات دلاری با ایران در اوفک، حساب‌های دلاری فعال شده است.
فارس: حسین میر‌شجاعیان‌ حسینی، معاون امور اقتصادی وزیر اقتصاد اعلام کرد عملکرد بهتر کشورهای دیگر عامل سقوط سه‌پله‌ای رتبه کسب‌و‌کار ایران در جهان شده است و نباید انتظار جهش یکباره را داشت زیرا اصلاحات ساختاری زمانبر است.
ایلنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی یک‌فوریتی طرح حفظ کارت سوخت موافقت کردند.
صداوسیما: حسین سلاح‌ورزی با رای هیات نمایندگان، به عنوان نایب رئیس چهارم هشتمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران انتخاب شد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها