شناسه خبر : 8442 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

رسانه‌ای نشود

به نظر می‌رسد در شرایطی که دشمنان فضای بدی را در مورد وی درست کرده‌اند، رسانه‌ای کردن این گونه موارد به مصلحت کشور نیست.

محمدسعید انصاری عضو کمیسیون انرژی مجلس
با اینکه ورود به پرونده‌های مشکوک به فساد جزو الزامات موجود اقتصاد است اما اعتقاد دارم که رسانه‌ای شدن پرونده بابک زنجانی به صلاح کشور نیست. آن طور که مشخص است بابک زنجانی بخشی از پول فروش نفت را به کشور برگردانده اما بخش زیادی از این مبلغ به دلیل تحریم‌ها برگشت داده نشده است.
به نظر می‌رسد در شرایطی که دشمنان فضای بدی را در مورد وی درست کرده‌اند، رسانه‌ای کردن این گونه موارد به مصلحت کشور نیست.
می‌توان با تدبیر مناسب حقوق مردم را مطالبه کرد. پیگیری این حقوق هم در جای خود بسیار خوب است اما هرچه مطالب را بیشتر در رسانه‌ها رسانه‌ای کنیم، کار سخت‌تر می‌شود. حیف‌و‌میل‌های پیش‌آمده ممکن است درباره بسیاری از اشخاص و شرکت‌ها و حتی وابستگان به مسوولان رده بالای کشور ایجاد شود و منحصر به بابک زنجانی و... نیست.
در این باره طرح تحقیق و تفحصی نیز از سوی رئیس کمیسیون انرژی مجلس مطرح شد و قرار بود پنج نفر از اعضای کمیسیون در عرض یک ماه در این باره تحقیق و نتیجه را ارائه کنند تا مقدمه‌ای برای تحقیق و تفحص باشد اما در عرض این یک ماه پیگیری نشد و جلسه‌ای هم برگزار نشده است.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها