شناسه خبر : 14002 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

میزان: صادق آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضائیه با اشاره به دستورالعمل ساماندهی زندانیان، از روسای دادگستری‌ها و دادستان‌های سراسر کشور خواست که هرچه سریع‌تر نسبت به اجرای این دستورالعمل اقدام کنند و اعلام کرد این تعداد زندانی زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست.
شرق: نریمان مصطفایی، مدیرکل دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری با اشاره به وجود ۶۰‌ هزار هکتار سکونتگاه غیررسمی در کشور گفت: حدود ۱۰ درصد حاشیه‌نشینان مشهد تحصیلات عالی دارند و ۳۴ درصد این جمعیت را جوانان تشکیل می‌دهند.
شهروند: رجبعلی خسروآبادی، مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران خبر داد: «گردشگری با صدای مهر» برای نابینایان.
اعتماد: در حالی که هنوز پنج روز از بازگشایی مدارس نگذشته سه معلم کشته و 10 دانش‌آموز در حوادث رانندگی مجروح شدند. روز یکشنبه هفت دانش‌آموز ۱۲ تا ۱۵‌ساله در یک وانت که به عنوان سرویس مدرسه برای جابه‌جایی دانش‌آموزان مرودشتی در نظر گرفته شده بود دچار حادثه شدند.
ایرنا: تیمور حسینی، رئیس پلیس راهور شهر تهران از بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور از خیابان صفا خبر داد و گفت: بازگشایی این پیاده‌راه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید بار ترافیکی منطقه را افزایش نداده است.
ایسنا: معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست اعلام کرد که از یک خبرگزاری به دلیل ایراد «اتهامات کذب» اقتصادی علیه خود و مادرش شکایت می‌کند. او گفت: اینجانب نه به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و نه در موضوعات مرتبط با محیط زیست کشور، بلکه به عنوان معصومه ابتکار و در بحث اتهامات اقتصادی از این خبرگزاری و رسانه‌هایی که زنجیره و دنباله آن هستند به مراجع قضایی شکایت می‌کنم.
مهر: محمدرضا مسجدی دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات: سیگار کشیدن در خیابان مجاز و در پارک ممنوع است.
تابناک: حسن عباسی، تحلیلگر منتقد دولت: برنامه نود هم‌ردیف با شیطان است. تا نزدیک اذان صبح برنامه نود پخش می‌شود که چه کسی پیراهن چه کسی را کشیده است؛ این غفلت است و کار شیطان!
ایرنا: حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی: طرح امنیت اخلاقی با قوت ادامه دارد./رفتار ناجا در برابر مجرمان مقتدرانه است.
ایلنا: شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده از تلاش این معاونت برای ارتقای جایگاه زنان در برنامه ششم توسعه خبر داد و گفت: امیدواریم از فرصت پیش آمده برای حفظ و ارتقای جایگاه زنان و خانواده در جامعه گام‌های اساسی برداشته شود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها