شهروندان محترم تهرانی

چنانچه تمایل به اشتراک و دریافت هفته نامه تجارت فردا را دارید، می‌توانید جهت دریافت فرم اشتراک با شماره های ۸۷۷۶۲۲۳۵ و ۸۷۷۶۲۲۳۷-۸ تماس گرفته و هزینه اشتراک خود را به شماره حساب ۳۱۳۹۵۰۰۰۱۰۹۳۶۹ یا شماره کارت 6193-2054-1011-5892 نزد بانک سپه شعبه بلوار کشاورز (کد ۱۳۹۵) به نام شرکت دنیای اقتصاد تابان(قابل پرداخت در کلیه شعب بانک سپه) واریز و رسید فرم را همراه با فرم اشتراک از طریق شماره فکس 87762236 و یا از طریق برنامه واتساپ به شماره 09031239791 به امور مشترکین هفته نامه تجارت فردا ارسال نموده و هفته نامه را در سراسر تهران دریافت نمایید.

هزینه اشتراک ارسال از طریق پیک ویژه

  • سه ماهه: 3.200.000 ریال
  • شش ماهه: 6.200.000 ریال
  • نه ماهه: 9.000.000 ریال
  • یک ساله: 12.000.000 ریال

توجه

تاریخ شروع اشتراک برای مشترکین، حداکثر یک روز پس از وصول درخواست مشترک به امور مشترکین است.

هزینه اعلام شده بابت یک جلد است، در صورت درخواست تعداد جلدهای بیشتر، خواهشمند است تعداد مورد نیاز را در قسمت مربوطه (در فرم) مشخص فرمایید.

استادان دانشگاه و دانشجویان می‌توانند با ارسال کپی مدرک شناسایی یا کارت دانشجویی از تخفیف 30 درصدی هزینه اشتراک برخوردار شوند.

رسید پرداختی پستی را تا پایان مدت اشتراک نزد خود نگه دارید.

به مدارک ارسالی ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لطفا در صورت تغییر نشانی، کتبا امور مشترکین را مطلع فرمایید.

خواهشمند است مبالغ واریزی را از طریق فضای مجازی ارسال فرمایید.

امور مشترکین هفته نامه تجارت فردا متعهد می‌شود هفته نامه را هر روز حداکثر تا ساعت 10صبح روزهای شنبه برای مشترکین تهرانی ارسال کند.

متقاضیان محترم شهرستانی ، می توانند برای اخذ اشتراک هفته نامه به دفاتر نمایندگی "هفته نامه تجارت فردا" در مراکز استان ها و شهرستانها مراجعه نمایند.

همکاران ما با تلفن‌های ۸۷۷۶۲۲۳۶ و ۸-۸۷۷۶۲۲۳۷ در اداره امور مشترکین و ۴۲۷۱۰۱۶۰ و ۴۲۷۱۰۱۶۲ در روابط عمومی گروه رسانه ای دنیای اقتصاد ضمن پاسخگویی به سوالات شما آماده دریافت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از جانب شما هستند.