شناسه خبر : 32963 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، عضو هیات‌رئیسه مجلس، گفت: در ماهشهر تعداد زیادی از افراد کشته شده‌اند. دقیق می‌دانیم چه کسانی بوده‌اند، سلاح از کجا رفته است، می‌خواستند به خطوط اصلی انتقال انرژی کشور صدمه بزنند بعد آنجا مسوول امنیت آن خطوط باید چه کار می‌کرد؟

تسنیم: پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان، با اشاره به ماجرای زمین‌های مصادره‌شده خاندان پهلوی از سوی بنیاد مستضعفان در مازندران گفت: در زمان پهلوی‌ها زمین‌ها و خانه‌های مردم با ظلم و ستم به نفع رژیم پهلوی مصادره شده بود که امروز بنیاد در حال واگذاری رسمی اسناد این زمین‌ها به صاحبان اصلی خود است.

ایسنا: وزیر ارتباطات درباره مصاحبه نزار زاکا علیه او مبنی بر اینکه جهرمی از وی بازجویی کرده است، گفت: احتمالاً گرد نخودی که مصرف کرده خوب بوده؛ او مباحث را با هم قاطی کرده است. آن‌که می‌گفتند جهرمی در وزارت اطلاعات بوده، این موضوع مربوط به قبل از سال ۸۸ بوده است. آن سالی که وی (زاکا) به ایران آمده، من وزارت ارتباطات بودم. ضمن اینکه وی بازداشت سپاه بوده نه وزارت اطلاعات.

ایسنا: وزیر کشور گفت: اطلاع‌رسانی درباره افزایش قیمت بنزین با صداوسیما بوده است. او در پاسخ به انتقادی درباره اطلاع‌رسانی به جامعه درباره افزایش قیمت بنزین گفت: این را از صدا و سیما بپرسید، وظیفه با این سازمان بوده است.

ایسنا: محمدباقر نوبخت علی جنتی را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه منصوب کرد.

ایلنا: حمیدرضا بقایی در بیمارستان اعصاب و روان بستری شد. وکیل بقایی گفت: موکلم به دلیل مشکلات جسمی و روانی در بیمارستان بستری شده و بر اساس ۱۰ گواهی پزشکی، وضعیت وی خطرناک گزارش شده است.

ایسنا: محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید مجلس، گفت: دانشجو باید پرخاش کند و مطالبه‌گری داشته باشد.

ایلنا: علی ربیعی، سخنگوی دولت، گفت: در مورد اعترافات تلویزیونی از ایشان (رئیس‌جمهوری) سوال کردم که گفتند صحبتشان تایید‌بخش اعتراف نیست و لازم است دستور قضایی وجود داشته باشد؛ ایشان خواستند شاهد بگیرند. رئیس‌جمهور گفت که پخش اعتراف خواست دولت نیست مگر اینکه با دستور قضایی صورت بگیرد.

فارس: محمدعلی جعفری، مسوول قرارگاه بقیه‌الله، گفت: مدیریت کشور باید با همان نگاه رهبری که نگاه اسلام ناب است هماهنگ شود. اگر کسی در این مبانی اشکال داشته باشد، سنجش آن، وظیفه سنگین شورای نگهبان است که فکر نمی‌کنم شورای نگهبان با این دقت نگاه کنند و روی مبانی فکری افراد برای تایید صلاحیت تمرکز کنند. در کشورهایی که مهد دموکراسی هم هستند باید نگاه فرد با نگاه حکومت بخواند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها