شناسه خبر : 30186 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

باخبرگزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: روزنامه آساهی ژاپن اعلام کرد: وزارت دادگستری این کشور، احتمالاً اتباع ایرانی و ترک را از شبکه ویزایی جدید خود که از ماه آوریل رونمایی خواهد شد، محروم خواهد کرد.

فارس: سردار نقدی گفت: اگر امروز به وضع اقتصادی اعتراض داریم، قصور و تقصیر متوجه خود ماست، چون به کسانی رای دادیم که به دنبال سراب دیپلماتیک برای حل مشکلات اقتصادی کشور بودند.

ایرنا: فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: کشتی‌های چینی باید آب‌های ایران را ترک کنند و هر نوع قراردادی در این باره لغو شود.

ایرنا: معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: مشکلات اقتصادی کشور با مذاکره حل نمی‌شود و نتیجه این مذاکرات حملات تروریستی در اهواز و زاهدان است که منجر به کشتار مردم و مدافعان وطن می‌شود.

تسنیم: فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: دو نفر از عناصر تیم تروریستی پاکستانی بودند و عامل انتحاری نیز فردی به نام حافظ محمدعلی از پاکستان بود و یک فرد دیگر از پاکستان نیز حضور داشت.

ایرنا: آیت‌الله مکارم‌شیرازی گفت: باید شرایط سخت کشور را توام با امیدواری دادن به مردم به درستی تبیین کنیم و در عین حال بدانیم که راه برگشتی نداریم. تعجب می‌کنیم از کسانی که در گوشه و کنار از مذاکره دم می‌زنند.

خبرآنلاین: کاظم جلالی گفت: این وضعیتی که امروز ایجاد کردیم یک نوع بلاتکلیفی و قطب‌بندی در کشور است. گویی که عده‌ای مخالف ارزش‌های دینی هستند و عده‌ای هم موافق ارزش‌های دینی و انقلابی هستند. این نوع تفکیک یک تفکیک مصنوعی و مبتنی بر احساس است.

میزان: رئیس قوه قضائیه گفت: تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری کارگران برخلاف امنیت ملی است. با تعامل منطقی دستگاه قضایی و اجرایی با بانک‌ها، به هیچ عنوان نباید اجازه داد چرخ‌های تولید در کشور، کند یا متوقف شود.

ایسنا: کمیته ملی دموکرات، نهاد مرکزی حزب دموکرات آمریکا و تعیین‌کننده نامزدهای ریاست‌ جمهوری دموکرات روز جمعه ۱۶ فوریه (۲۶ بهمن‌ماه) قطعنامه‌ای را به تصویب رساند که در آن از آمریکا خواسته شده تا به توافق هسته‌ای با ایران بازگردد.

فرارو: با قطعی شدن خبر ریاست ابراهیم رئیسی بر قوه قضائیه، برخی اخبار غیررسمی حاکی است حجت‌الاسلام احمد مروی، معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری به مشهد می‌رود.

ایسنا: فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: در صورتی‌که پاکستان به مسوولیت‌های خود در مبارزه با تروریست‌ها عمل نکند، جمهوری اسلامی ایران به مجازات مزدوران سازمان‌یافته توسط سرویس‌های جاسوسی منطقه و فرامنطقه‌ای خواهد پرداخت.

دراین پرونده بخوانید ...