شناسه خبر : 32636 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایرنا: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از فعالیت ۲۴۰ امدادگر، نجاتگر و ارزیاب در قالب ۵۷ تیم عملیاتی ویژه برای خدمات‌رسانی به مردم زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی خبر داد.

ایلنا: مدیرکل دفتر تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش با اشاره به کاهش استقبال دانش‌آموزان از رشته کُشتی، درباره تعامل فدراسیون کشتی با معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گفت: فدراسیون کشتی معلمان و مربیان تربیت بدنی آموزش و پرورش را اولویت دوره‌های مربیگری و آموزشی قرار داده است.

فارس: کارگردان فیلم سینمایی «خانه پدری» گفت: من بسیار خشنودم که فیلم «خانه پدری» رفع توقیف شده و بی‌نهایت از قوه قضائیه و شخص آیت‌الله رئیسی سپاسگزارم که با مساعدت‌های خود باعث شد تا مشکلات به‌وجود‌آمده برای اکران این اثر مرتفع شود.

ایسنا: شهردار تهران از شهروندان خواست برای کاهش آلودگی هوا، از خودروهای شخصی تک‌سرنشین کمتر استفاده کنند. پیروز حناچی با اشاره به اینکه برای کاهش آلودگی راهی جز وزش باد، بارش باران و کاهش تردد خودروها نداریم، اظهار کرد: ۸۰ درصد آلودگی تهران مربوط به سوخت‌های فسیلی است.

ایلنا: وزیر کشور به شهردار تهران دستور داد فعالیت‌های جاری نمایشگاهی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران متوقف شود.

فارس: معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در حال حاضر تعمیر 30 هزار واحد مسکونی در استان‌های سیل‌زده به پایان رسیده است ولی ساخت مسکن برای سیل‌زدگان همچنان ادامه دارد.

تسنیم: وکیل مدافع محمدعلی نجفی از ۱۷ ایراد و ابهام در نظریه جدید کارشناسان در بررسی صحنه قتل «میترا استاد» و اعلام آن به دادگاه به منظور رفع ابهامات خبر داد.

ایرنا: مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به وضعیت فعلی عراق و تا آرام شدن اوضاع این کشور، هیچ کاروانی تا برقراری امنیت کامل به عتبات عالیات اعزام نخواهد شد.

تسنیم: معاون طراحی و تولید مواد و رسانه‌های آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: برنامه درسی غیرایدئولوژیک وجود خارجی ندارد.

ایسنا: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و کاهش محسوس دما در برخی مناطق گفت: در مناطق زلزله‌زده کشور بارش پراکنده باران و برف رخ خواهد داد.

مهر: رئیس پلیس پایتخت با اعلام متلاشی شدن یک باند مواد مخدر در تهران بزرگ از ورود مواد مخدر تراریخته گل به کشور خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها