شناسه خبر : 19877 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

تسنیم: وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به فاصله زیاد میان نرخ تورم و نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات بانکی گفت: ساماندهی نرخ سود بانک‌ها جدی است.

ایلنا: مشمولان مرحله ششم فراخوان برای دریافت مالیات بر ارزش افزوده از سوی سازمان امور مالیاتی کشور به این شرح مشخص شدند: چلوکبابی‌ها، سالن‌های غذاخوری، سفره‌خانه‌های سنتی و اغذیه‌فروشی‌های زنجیره‌ای با مالکیت واحد یا نام و نشان و عنوان تجاری واحد فارغ از مساحت محل کسب و کار و نوع مجوز.

ایسنا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران با بیان این‌که در سال جاری 400 واحد تولیدی به واحد‌های مستقر در شهرک‌های استان تهران اضافه می‌شوند، اظهار کرد: برنامه بلند‌مدت این سازمان مستقر‌ کردن تمامی واحد‌های صنعتی تهران در شهرک‌هاست.

مهر: نماینده یکی از کشورهای عضو اوپک که خواست نامش فاش نشود، در مصاحبه با رویترز گفت: سازمان اوپک باید بار دیگر سهم تولید نفت هر کشور را معین کند تا از عرضه بیش از حد نفت و به دنبال آن، سقوط قیمت جهانی نفت جلوگیری شود.

فارس: حجم آب موجود در مخازن سدهای کشور در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته در حالی 7 /1 درصد کاهش یافته که آمارها حاکی از این است که حجم آب ورودی به سدها نیز ۱۸ درصد کاهش داشته است.

ایلنا: نمودار جدید سازمانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که مورد موافقت رئیس‌جمهور قرار گرفته است، با امضای رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ابلاغ شد.

ایسنا: ساسان قربانی، عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران از ارسال پیام خودروسازان آمریکایی به خودروسازان ایرانی و ابراز تمایل آنها برای حضور در ایران خبر داد.

تسنیم: رئیس شورای رقابت با بیان اینکه قیمت خودرو بیش از یک درصد افزایش پیدا نکرده است، گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو قانونی است.

ایرنا: وزیر نفت ایران گفت: انتظار این است که سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) فضای لازم را برای افزایش تولید نفت ایران در بازارهای جهانی فراهم کند.

مهر: قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از کاهش هفت‌درصدی واردات کالاهای مصرفی در سال ۹۳ نسبت به سال قبل از آن خبر داد و گفت: واردات خودرو در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ حدود ۳۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

تسنیم: رئیس انجمن تولید‌کنندگان لوازم خانگی گفت: واردات رسمی لوازم خانگی سالانه ۴۵۰ میلیون دلار است در حالی که آمار شرکت‌های بازرسی فروش پنج میلیارد‌دلاری لوازم خانگی خارجی در بازار ایران را نشان می‌دهد عمده آن قاچاق رسمی از مناطق آزاد است.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها