شناسه خبر : 10047 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

طعنه توئیتری سامسونگ به اپل

اپل سرانجام آی‌فون۶ با نمایشگر ۷/۴ اینچی و آی‌فون۶ پلاس با نمایشگر ۵/۵ اینچ را معرفی کرد. این در حالی است که آی‌فون‌های قدیمی‌تر مربوط به زمان استیو جابز ابعاد ۵/۳ اینچ داشتند و دو مدل پیشین، یعنی آی‌فون۵ و S۵ به اندازه چهار اینچ روی آورده بودند.

خبرگزاری ایسنا نوشت: اپل سرانجام آی‌فون6 با نمایشگر 7/4 اینچی و آی‌فون6 پلاس با نمایشگر 5/5 اینچ را معرفی کرد. این در حالی است که آی‌فون‌های قدیمی‌تر مربوط به زمان استیو جابز ابعاد 5/3 اینچ داشتند و دو مدل پیشین، یعنی آی‌فون5 و S5 به اندازه چهار اینچ روی آورده بودند. در پی رونمایی از آی‌فون6، سامسونگ موبایل فیلیپین، توئیتی را منتشر کرده که در آن آی‌فون را به خاطر افزایش ابعاد نمایشگر دستگاه‌هایش به سخره گرفته است. توئیت منتشر شده توسط سامسونگ به جمله معروف استیو جابز اشاره دارد که گفته بود: «هیچ‌کس هیچ‌وقت تلفن بزرگ نمی‌خرد.» آنها در ادامه نوشته‌اند: «ببینید چه کسانی خودشان را غافلگیر کرده و نظرشان را عوض کرده‌اند.»
این جمله معروف استیو جابز مربوط به جولای 2010 در کنفرانس مطبوعاتی است که توسط مدیرعامل آن زمان اپل برگزار شده بود. در آن زمان کاربران آی‌فون4 مشکلی داشتند که وقتی دست‌شان روی گوشه سمت چپ دستگاه قرار می‌گرفت، قدرت آنتن‌دهی آی‌فون کم می‌شد. این مشکل تا جایی پیش رفت که اپل مجبور شد برای تمام کاربران آی‌فون4 یک بامپر پلاستیکی رایگان بفرستد تا بخشی از مشکل حل شود و کاربرانش را راضی نگه دارد. او همچنین در آن زمان تلفن‌های بزرگ‌تری چون DROID X موتورولا و HD2 اچ‌تی‌سی را یغور و بدقواره خواند! به نظر می‌رسد تلفن‌های اندرویدی هر روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوند، تا جایی که سامسونگ تلفن هفت اینچی گلکسیW را در کره جنوبی ارائه کرده است. این روزها اصلاً بعید نیست یک تلفن پنج اینچی با پسوند «مینی» روانه بازار شود!

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها