شناسه خبر : 90 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

انتخاب: مقام معظم رهبری: می‌گویند از نفوذ استفاده جناحی کردند، خب نکنند؛ اسم را بدون محتوای لازم مطرح نکنند و جناح‌ها همدیگر را متهم نکنند. / نفوذ جریانی از نفوذ فردی خطرناک‌تر است. / امروز تزویر سیاسی وجود دارد؛ با چهره خندان ظاهر می‌شوند اما خنجر در قلب طرف مقابل فرو می‌کنند. /اینکه بگویند افرادی از «نفوذ» استفاده جناحی می‌کنند از اهمیت بحث «نفوذ» کم نمی‌کند.

ایلنا: اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام: برخی خودشان را به دروغ به رهبری وصل می‌کنند تا افکار قبل از انقلاب خودشان را که ضدیت با امام و مبارزه بود در جامعه پیاده کنند.

خبرآنلاین: محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین: تاکنون چهار جوان شهید بسیجی در مناطق زاهدان، زابل و چابهار وقتی دیدند عامل انتحاری با هدف کشتن مردم وارد مسجد یا حسینیه شده، خودشان را به آن فرد رسانده و با بغل کردن عامل انتحاری موجب شدند بعد از انفجار بمب، به مردم آسیب نرسد و خود را فدا کردند.

تابناک: علی سعیدی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه نباید در مذاکرات عزت، محوریت و اقتدار ایران قربانی شود، گفت: آمریکا با توپ و تانک و حمله نظامی امپراتوری شوروی را ساقط نکرد بلکه از طریق همین استحاله فرهنگی و تاسیس شعبه‌های مک‌دونالد به هدف خود که فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی باشد، رسید.

انتخاب: عباس واعظ‌طبسی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی: اینکه پوتین بعد از ورود به تهران مستقیم به دیدار رهبری می‌رود و یک قرآن خطی به ایشان هدیه می‌دهد، پیام‌های مهمی دارد.

خانه ملت: سیدحسین نقوی‌حسینی، نماینده منتقد دولت: فرمانداری غلط کرده که به فتنه‌گران مجوز سخنرانی در ورامین را داده. / این رفتارها را ادامه خواهیم داد. / آن 50‌نفری که آمده بودند سخنرانی موسوی لاری را بشنوند، پشیزی ارزش ندارند. / به شماها ربطی ندارد که ما چطور فهمیدیم این همایش مجوز ندارد.

ایرنا: محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت: بعضی‌ها آتش به اختیار هستند، هم تشخیص می‌دهند، هم فتوا صادر می‌کنند. / اگر هر مقامی اظهارنظر کند و برخی بگویند «او غلط کرده»، دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد. / اگر کسی با آزادی بیان مخالفت کند جلوی او را خواهیم گرفت.

فارس: پانزدهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی برگزار شد؛ رسول کوهپایه، وکیل بابک زنجانی: موکلم بدهکاری خود به وزارت نفت را تایید می‌کند. / او مجرم نیست. / معاون سابق وزارت اطلاعات موکل مرا وطن‌دوست توصیف کرده.

ایرنا: هشدار قاضی ابوالقاسم صلواتی به بابک زنجانی: برای آخرین بار هشدار می‌دهم، قبل از صدور حکم بدهی خود را بپردازید. / زنجانی: همه درست می‌گویند به جز من.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها