شناسه خبر : 865 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: مقام معظم رهبری در دیدار متئو رنتزی، نخست‌وزیر ایتالیا: نگاه ایران به ایتالیا خوش‌بینانه است.
ایلنا: احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی: کسانی که می‌گفتند ارتش نمی‌خواهیم امروز می‌گویند موشک نمی‌خواهیم. / ارتش در سوریه «کنار سپاه» است. / فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: یگان‌های واکنش سریع سوریه را در این کشور سازماندهی کرده‌ایم و آموزش‌های لازم خود را به آنها منتقل می‌کنیم.
انتخاب: غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید دیوان عدالت اداری با بیان اینکه یکی از مصادیق بارز ظلم، انکار حق است، گفت: افرادی که گذشته خوبی داشتند اگر به خود نیایند انتهای مسیرشان قعر جهنم خواهد بود.
انتخاب: حسن بیادی فعال سیاسی اصولگرا: احمدی‌نژاد سال 1388 باید رد صلاحیت می‌شد.
اعتماد: روح‌الله حسینیان، نماینده اصولگرای مجلس: حمایت اصولگرایان از احمدی‌نژاد هیچ اهمیتی ندارد. / اصولگرایان جاذبه خود را نزد مردم از دست داده‌اند. / در دولت احمدی‌نژاد افرادی بودند که به درد یک مدیر کلی هم نمی‌خوردند اما به عنوان معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان منصوب شدند و بعدها آقای احمدی‌نژاد چوب همین افراد را خورد. افرادی که وقتی در شهرداری بودند رئیس یک بخش کوچک در این ارگان بودند.
ایسنا: سیداحمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران: از مصادیق نفوذ این است که سازشگران را معتدل معرفی می‌کنند. / مذاکره جواب نمی‌دهد. / عده‌ای در کشور یک بار هم به موضوع فتنه و بصیرت اشاره نکرده‌اند.
ایرنا: سیدعلی خمینی، فرزند یادگار امام راحل: نباید در سطوح حکومتی جدال راه پیدا کند. / اطاعت از ولی فقیه اطاعت از شخص نیست. / بیانات حکیمانه ولی فقیه فصل‌الخطاب است.
فارس: مقام معظم رهبری در دیدار نورسلطان نظربایف رئیس‌جمهوری قزاقستان: آمریکا و قدرت‌های مدعی در مبارزه با تروریسم صادق نیستند. / آنها برای توجیه برخوردهای دوگانه خود، تروریسم را به دو نوع خوب و بد تقسیم می‌کنند.
میزان: صادق آملی‌لاریجانی، رئیس دستگاه قضایی: برخی در داخل فکر می‌کردند که اگر برجام حل و فصل شود همه مشکلات حل خواهد شد. / آمریکایی‌ها گمان می‌کنند که می‌توانند با برجام‌های دو، سه و چهار ماهیت سیاست خارجی ما را تغییر دهند. / آنها سخت در اشتباه هستند.
ایسنا: حسن روحانی رئیس‌جمهوری: مشکل افراطی‌گری و تروریسم با همکاری همه کشورها قابل حل و فصل است.
ایرنا: اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور: منتقدان سیاست‌های اقتصادی دولت، اقتصاد مقاومتی را نمی‌شناسند. / به فرموده رهبر انقلاب، فرماندهی اجرایی‌ شدن اقتصاد مقاومتی در دست دولت و معاون اول رئیس‌جمهور است و جهت‌گیری اقتصاد مقاومتی را دولت مشخص می‌کند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها