شناسه خبر : 8503 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: شکایت ایران از آمریکا برای بلوکه کردن اموال و دارایی‌های کشورمان در دادگاه لاهه ثبت شده و به این معناست که شکایت ایران از سوی این دادگاه پذیرفته شده و قابل پیگیری حقوقی است.
صدا و سیما: وزیر کشور در خصوص زمان ثبت‌نام انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: برای ثبت‌نام انتخابات شوراها در اوایل اسفند با مجلس به توافق رسیدیم.
ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب پردیس از دستگیری فردی که ادعای پیامبری می‌کرد، خبر داد.
مهر: دادستان کل کشور گفت: خوره به جان اقتصاد کشور افتاده است. قاچاق کالا و ارز در حکم یک خوره است. اقتصاد طاغوتی است. ما اقتصاد طاغوتی داریم و طاغوت اقتصادی.
مهر: سخنگوی دولت گفت: ریاست شریعتمداری در ستاد انتخاباتی روحانی منافاتی با قانون ندارد. قطعاً آقای شریعتمداری از سمت خود کناره‌گیری خواهند کرد تا مشکلی برای آقای روحانی پیش نیاید.
تسنیم: رئیس قوه قضائیه گفت: عالم فضای مجازی به این شکل به چه درد ما می‌خورد؟ فضای مجازی نمی‌گذارد ما فکر کنیم. اساس فضای مجازی همین است که فرصت فکر کردن را از ما می‌گیرد و این اساس تجدد و مدرنیته است.
ایسنا: آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: بانک‌ها دست از رباخواری بردارند. مردم پول‌شان را به بانک‌ها ندهند.
ایسنا: خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات آمریکایی مدعی شد: دولت ترامپ در تلاش است تا نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار دهد.
ایلنا: سفرهای تبلیغاتی مهرداد بذرپاش به شهرهای مختلف ایران ادامه دارد. پس از سفر وی به اصفهان، قزوین، بوشهر، مشهد و قم وی به شیراز سفر خواهد کرد.
عصر‌ایران: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه توصیه می‌کنیم دولتمردان آمریکایی تهدید علیه ایران را بی‌فایده بدانند گفت: ایران موقعیتی دارد که آمریکا را «ببر کاغذی» می‌بیند.
شانا: معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت ایران گفت شرکت‌های آمریکایی، مشارکتی در مناقصه‌هایی که برگزار می‌شود، نخواهند داشت.
عصر ایران: مرضیه وحید‌ دستجردی گفت اگرچه شورای نگهبان تایید کرده بانوان اجازه دارند کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری شوند اما من صد درصد قصد شرکت در انتخابات را ندارم.
فارس: معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: طرحی توسط دولت در حال تدوین است که در صورت تصویب آن دیگر هیچ استخدام رسمی در دستگاه‌های دولتی وجود ندارد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید