شناسه خبر : 8503 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: شکایت ایران از آمریکا برای بلوکه کردن اموال و دارایی‌های کشورمان در دادگاه لاهه ثبت شده و به این معناست که شکایت ایران از سوی این دادگاه پذیرفته شده و قابل پیگیری حقوقی است.
صدا و سیما: وزیر کشور در خصوص زمان ثبت‌نام انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: برای ثبت‌نام انتخابات شوراها در اوایل اسفند با مجلس به توافق رسیدیم.
ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب پردیس از دستگیری فردی که ادعای پیامبری می‌کرد، خبر داد.
مهر: دادستان کل کشور گفت: خوره به جان اقتصاد کشور افتاده است. قاچاق کالا و ارز در حکم یک خوره است. اقتصاد طاغوتی است. ما اقتصاد طاغوتی داریم و طاغوت اقتصادی.
مهر: سخنگوی دولت گفت: ریاست شریعتمداری در ستاد انتخاباتی روحانی منافاتی با قانون ندارد. قطعاً آقای شریعتمداری از سمت خود کناره‌گیری خواهند کرد تا مشکلی برای آقای روحانی پیش نیاید.
تسنیم: رئیس قوه قضائیه گفت: عالم فضای مجازی به این شکل به چه درد ما می‌خورد؟ فضای مجازی نمی‌گذارد ما فکر کنیم. اساس فضای مجازی همین است که فرصت فکر کردن را از ما می‌گیرد و این اساس تجدد و مدرنیته است.
ایسنا: آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: بانک‌ها دست از رباخواری بردارند. مردم پول‌شان را به بانک‌ها ندهند.
ایسنا: خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات آمریکایی مدعی شد: دولت ترامپ در تلاش است تا نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار دهد.
ایلنا: سفرهای تبلیغاتی مهرداد بذرپاش به شهرهای مختلف ایران ادامه دارد. پس از سفر وی به اصفهان، قزوین، بوشهر، مشهد و قم وی به شیراز سفر خواهد کرد.
عصر‌ایران: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه توصیه می‌کنیم دولتمردان آمریکایی تهدید علیه ایران را بی‌فایده بدانند گفت: ایران موقعیتی دارد که آمریکا را «ببر کاغذی» می‌بیند.
شانا: معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت ایران گفت شرکت‌های آمریکایی، مشارکتی در مناقصه‌هایی که برگزار می‌شود، نخواهند داشت.
عصر ایران: مرضیه وحید‌ دستجردی گفت اگرچه شورای نگهبان تایید کرده بانوان اجازه دارند کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری شوند اما من صد درصد قصد شرکت در انتخابات را ندارم.
فارس: معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: طرحی توسط دولت در حال تدوین است که در صورت تصویب آن دیگر هیچ استخدام رسمی در دستگاه‌های دولتی وجود ندارد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها