شناسه خبر : 7425 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با انتخابات

ایلنا: رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتماد ملی: حضرت امام(ره) به شدت با تحقیقات محلی مخالفت کردند و اجازه این کار را ندادند.

ایرنا: قدرتعلی حشمتیان نایب‌رئیس خانه احزاب: تجمیع احزاب برای افزایش کارایی ضروری است.

تسنیم: مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار: حواس‌مان باشد دیگر به مسوولان سهل‌اندیش رای ندهیم.

فارس: غلامرضا کاتب نماینده مجلس: شفاف شدن هزینه‌های انتخاباتی از فساد و ورود پول‌های کثیف به انتخابات جلوگیری می‌کند.

ایلنا: عبدالله ناصری فعال سیاسی اصلاح‌طلب: علی لاریجانی امروز، لاریجانی دو دهه قبل نیست و با توجه به توانمندی مدیریتی، خواهد توانست برای انتخابات آینده، محوریت اصولگرایان را بر عهده بگیرد. / رقابت اصلی بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایانی از جنس رهروان ولایت خواهد بود.

خبرآنلاین: حسین سبحانی‌نیا نماینده مجلس: ضعف در برخورد با عناصر تندرو، دلیل تداوم تندروی‌هاست. /مساله پرهیز از افراط و تفریط و توجه به قانون را ترویج دهیم تا در تمامی فعالیت‌ها، قانون ملاک باشد. / لاریجانی می‌تواند سر لیست اصولگرایان باشد.

بهار: فیض‌الله عرب‌سرخی، فعال اصلاح‌طلب: اصلاح‌طلبان نیروهای اصیل انقلاب و یاران نزدیک امام هستند. / یک جناح سیاسی سعی دارد با استمداد از همه نیروها و با اشکال قانونی و غیرقانونی نسبت به شارژ خود و تضعیف جناح مقابل اقدام کند.

فرارو: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده پیشین مجلس: هدف اصولگرایان میانه‌رو حفظ اکثریت کنونی با نیروهای جدید است. / دوران پیشا‌انتخاباتی دوره تعارف است. /اصولگرایان میانه‌رو به دنبال مذاکره با چهره‌های صاحب رای و تکنوکرات‌های حاکم بر جریان سیاسی دولت

ندای‌ایرانیان: امیر محبیان فعال سیاسی اصولگرا: انتخابات یکی از مهم‌ترین روش‌های گزینش مسوولان اجرایی و قانونگذاری است. / شفاف‌سازی منابع مالی انتخاب‌شوندگان قادر است از بروز خطرات محتمل در این مسیر بکاهد. / پیوند قدرت و ثروت خطرناک است.

خانه‌ملت:
محمدجواد کولیوند نایب‌رئیس کمیسیون شوراها: ایرادات شورای نگهبان به طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی و طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات به کمیسیون ارجاع شد.

ایرنا: پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور شرایط و مدارک لازم برای ثبت‌نام انتخابات مجلس و خبرگان رهبری را منتشر کرد /ثبت‌نام خبرگان از 26 آذرماه و ثبت‌نام مجلس از 28 آذرماه

ایلنا: علی شکوری‌راد دبیر کل حزب اتحاد ملت: عده‌ای «نفوذ» را یک انگ برای از میدان به در کردن رقیب کرده‌اند.
انتخاب: محمدعلی موحدی‌کرمانی دبیر جامعه روحانیت: هر دو انتخابات اسفندماه مهم است اما مجلس خبرگان مهم‌تر است.

نامه‌نیوز: سید‌مرتضی حسینی نماینده مجلس: احمدی‌نژاد نه در انتخابات مجلس حضور پیدا می‌کند نه از جریانی حمایت می‌کند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها