شناسه خبر : 7425 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با انتخابات

ایلنا: رسول منتجب‌نیا قائم‌مقام حزب اعتماد ملی: حضرت امام(ره) به شدت با تحقیقات محلی مخالفت کردند و اجازه این کار را ندادند.

ایرنا: قدرتعلی حشمتیان نایب‌رئیس خانه احزاب: تجمیع احزاب برای افزایش کارایی ضروری است.

تسنیم: مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار: حواس‌مان باشد دیگر به مسوولان سهل‌اندیش رای ندهیم.

فارس: غلامرضا کاتب نماینده مجلس: شفاف شدن هزینه‌های انتخاباتی از فساد و ورود پول‌های کثیف به انتخابات جلوگیری می‌کند.

ایلنا: عبدالله ناصری فعال سیاسی اصلاح‌طلب: علی لاریجانی امروز، لاریجانی دو دهه قبل نیست و با توجه به توانمندی مدیریتی، خواهد توانست برای انتخابات آینده، محوریت اصولگرایان را بر عهده بگیرد. / رقابت اصلی بین اصلاح‌طلبان و اصولگرایانی از جنس رهروان ولایت خواهد بود.

خبرآنلاین: حسین سبحانی‌نیا نماینده مجلس: ضعف در برخورد با عناصر تندرو، دلیل تداوم تندروی‌هاست. /مساله پرهیز از افراط و تفریط و توجه به قانون را ترویج دهیم تا در تمامی فعالیت‌ها، قانون ملاک باشد. / لاریجانی می‌تواند سر لیست اصولگرایان باشد.

بهار: فیض‌الله عرب‌سرخی، فعال اصلاح‌طلب: اصلاح‌طلبان نیروهای اصیل انقلاب و یاران نزدیک امام هستند. / یک جناح سیاسی سعی دارد با استمداد از همه نیروها و با اشکال قانونی و غیرقانونی نسبت به شارژ خود و تضعیف جناح مقابل اقدام کند.

فرارو: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده پیشین مجلس: هدف اصولگرایان میانه‌رو حفظ اکثریت کنونی با نیروهای جدید است. / دوران پیشا‌انتخاباتی دوره تعارف است. /اصولگرایان میانه‌رو به دنبال مذاکره با چهره‌های صاحب رای و تکنوکرات‌های حاکم بر جریان سیاسی دولت

ندای‌ایرانیان: امیر محبیان فعال سیاسی اصولگرا: انتخابات یکی از مهم‌ترین روش‌های گزینش مسوولان اجرایی و قانونگذاری است. / شفاف‌سازی منابع مالی انتخاب‌شوندگان قادر است از بروز خطرات محتمل در این مسیر بکاهد. / پیوند قدرت و ثروت خطرناک است.

خانه‌ملت:
محمدجواد کولیوند نایب‌رئیس کمیسیون شوراها: ایرادات شورای نگهبان به طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی و طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات به کمیسیون ارجاع شد.

ایرنا: پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور شرایط و مدارک لازم برای ثبت‌نام انتخابات مجلس و خبرگان رهبری را منتشر کرد /ثبت‌نام خبرگان از 26 آذرماه و ثبت‌نام مجلس از 28 آذرماه

ایلنا: علی شکوری‌راد دبیر کل حزب اتحاد ملت: عده‌ای «نفوذ» را یک انگ برای از میدان به در کردن رقیب کرده‌اند.
انتخاب: محمدعلی موحدی‌کرمانی دبیر جامعه روحانیت: هر دو انتخابات اسفندماه مهم است اما مجلس خبرگان مهم‌تر است.

نامه‌نیوز: سید‌مرتضی حسینی نماینده مجلس: احمدی‌نژاد نه در انتخابات مجلس حضور پیدا می‌کند نه از جریانی حمایت می‌کند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید