شناسه خبر : 7164 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

تسنیم: رئیس‌جمهوری اسلامی ایران و رئیس‌جمهوری روسیه در جریان مکالمه تلفنی توافق کردند که اقداماتشان در مورد بازارهای جهانی نفت و گاز را با یکدیگر هماهنگ کنند.
شانا: حسن روحانی در نامه‌ای خطاب به وزیر نفت، محمد فروزنده، هوشنگ نادریان، سید‌محمد میرمحمدی، محسن محبی، داود دانش‌جعفری، غلامحسین نوذری و غلامرضا شافعی را به عنوان اعضای «هیات تطبیق قراردادهای نفتی» منصوب کرد. ریاست این هیات که وظیفه احراز عدم مغایرت قراردادهای پیشنهادی وزارت نفت را به عهده دارد به محمد فروزنده سپرده شد.
ایرنا: وزیر نفت درباره تاثیر انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهوری ایالات متحده بر مذاکرات ایران با شرکت‌های نفتی بین‌المللی گفت: تاکنون چیزی حس نکرده‌ایم.
صداوسیما: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: ضعف در تصمیم‌گیری کلان و نبود عملیات منسجم، قاطع، فراگیر و جدی عامل وجود کالای قاچاق در کشور است.
فارس: شاخص بهای تولیدکننده در 12‌ماه منتهی به آبان95 نسبت به 12‌ماه منتهی به آبان 94 به‌ میزان 3 /3 درصد افزایش یافت.
تسنیم: وزارت کار افزایش 20 هزار‌تومانی حق مسکن کارگران را پس از تصویب در هیات دولت به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور ابلاغ کرد.
تسنیم: میزان تولید خودروهای سواری در آبان‌ماه امسال 121 هزار و 272 دستگاه بوده که در مقایسه با آبان‌ماه سال گذشته رشدی 2 /138‌درصدی داشته است. سهم شرکت ایران‌خودرو از این میزان 60 هزار و 993 دستگاه اعلام شده است.
فارس: قیمت نهایی واحدهای باقیمانده مسکن مهر فاز ۸ پردیس اعلام شد که بر اساس آن هزینه ساخت واحدها بسته به متراژ و با احتساب تسهیلات 30 میلیون‌تومانی بانکی بین ۸۶ تا ۹۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سهم آورده متقاضیان نیز ۵۶ تا ۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین شد.
ایرنا: مدیرعامل اتحادیه باغداران کشور با تاکید بر اینکه با وجود سرمازدگی اخیر کمبودی در تامین مرکبات کشور نداریم، گفت: با توجه به تولید مناسب سیب و پرتقال، به طور قطع تولیدات داخلی پاسخگوی نیاز بازار شب عید است و کمبودی در این خصوص نداریم.
صداوسیما: رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اینکه دستور توقف بهره‌برداری از عرصه‌های جنگلی و اجرای طرح استراحت جنگل از جانب وزیر جهاد کشاورزی و با تایید مجلس ابلاغ شده است، گفت: قراردادهای بهره‌برداری از جنگل‌ها تمدید نمی‌شود.
تسنیم: بر اساس بخشنامه مرکز واردات و امور مناطق آزاد گمرک ورود موقت خودروهای پلاک منطقه آزاد به داخل کشور ممنوع شد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها