شناسه خبر : 6603 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بریده روزنامه‌ها

نظر مشاور کروبی درباره مطهری
index:1|width:60|height:23|align:right نوشت: مجتبی واحدی مشاور کروبی طی یادداشتی در سایت «گویانیوز» نوشته است «نامه علی مطهری که در آن حوادث بعد از انتخابات سال 88 را به گونه‌ای کاملاً متفاوت با آنچه مسوولان نظام مطرح می‌کنند، روایت کرده است، قطعاً یکی از اسنادی است که در تاریخ ماندگار خواهد شد.» مشاور کروبی از اینکه علی مطهری فتنه 88 را «اعتراض مدنی»! نامیده است ابراز خرسندی کرده و می‌نویسد مطهری به‌رغم تعلق به طیف اکثریت حکومت در نامه خود آورده است «اعتراض مدنی به نتیجه انتخابات در سال 88 را ما با مدیریت ضعیف خود و به دلیل به رسمیت نشناختن مقوله اعتراض مدنی تبدیل به فتنه کردیم... آقای مطهری برای عاقبت به خیر شدن بهتر است خواندن دروغ‌نامه کیهان را تعطیل کند»

انتقاد رسالت از اظهارات هاشمی
index:2|width:60|height:23|align:right در سرمقاله خود نوشت: روزنامه شرق عکس صفحه اول خود را اختصاص به دیدار آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی با انجمن موسوم به دفاع از آزادی مطبوعات داد... چه خوب بود آیت‌‌الله هاشمی‌رفسنجانی در دیدار با انجمن دفاع از آزادی مطبوعات موضع خود را در برابر این جماعت رو‌سیاه مشخص می‌کردند که بالاخره «با آنها» هستند یا «بر آنها»؟ چون همین اشرار مطبوعاتی بودند که نظام را به «سانسور» و «تلاش برای بی‌خبر گذاشتن مردم» متهم می‌کردند. آنها بودند که به کفر، الحاد و نفاق خود اعتراف داشتند و با اعتراض به نظام می‌گفتند «شما نمی‌توانید با زور کسی را مومن کنید.»‌... سوال بنده از آقای هاشمی‌رفسنجانی این است؛ این انجمن با این سوابق و با این اعضایی که در داخل و خارج، اوصاف‌شان را گفتم چگونه می‌خواهند مردم را از بی‌خبری در‌آورند!؟

بسیج اردن و مصر به‌زودی تشکیل می‌شود
index:3|width:60|height:23|align:right نوشت: سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: «...‌امروز اسرائیل در محاصره مقاومت است و پس از بسیج فلسطین و بسیج لبنان، بسیج سوریه ایجاد شده و بسیج اردن و مصر نیز تشکیل خواهد شد. امروزه مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی افزایش و مولفه‌های قدرت آمریکا در طول انقلاب اسلامی کاهش یافته است. همانطور که امام راحل فرمودند جنگ ما فتح و پیروزی فلسطین را در پی خواهد داشت تا با امام خود در بیت‌المقدس نماز بخوانیم... شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی در جنگ‌های 33، 22 و هشت روزه نشان داد گفتمان مقاومت که میراث جاویدان امام امت و شهیدان گرانقدرمان است پیروز نهایی خواهد بود.»

حضور مقامات سابق بانک مرکزی در پرونده زنجانی
index:4|width:60|height:23|align:right نوشت: با گذشت دو هفته از دستگیری بابک زنجانی، پای تعداد زیادی از مسوولان دولت سابق که برخی هنوز نیز سمت دارند به این پرونده گشوده شده است. در پرونده بابک زنجانی که از نظر جغرافیایی شش کشور ایران، تاجیکستان، امارات، ترکیه، مالزی، و یک کشور اروپایی را در‌بر می‌گیرد و از نظر وزارتخانه و دستگاه‌های درگیر نیز از مسوولان بانک مرکزی و وزارت نفت و وزارت اقتصاد تا یک وزارتخانه خاص و دبیرخانه خاص در این پرونده حضور دارند. در این میان گفته می‌شود با جلو رفتن مسیر پرونده پای برخی مسوولان سابق و فعلی رسماً به آن گشوده شده است. در میان فهرست این مسوولان نام یکی از معاونان محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی که بارها قسم خورده است بابک زنجانی ارتباطی با بانک مرکزی تحت مدیریت وی نداشته است، دیده می‌شود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها