شناسه خبر : 350 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بریده روزنامه‌ها

دستگاه نجومی‌بگیر مسوول مقابله با نجومی‌ها
نوشت: غلامرضا تاجگردون، نماینده گفت: هر شب در تلویزیون مدیران صندوق توسعه ملی را نشان می‌دهند که حقوق‌بگیران نجومی در این محل و دستگاه هستند، اما در فهرستی که دیوان محاسبات به مجلس ارائه کرده است، مجموع دریافتی مازاد بر قوانین در صندوق توسعه ملی اعم از پاداش، حقوق و مزایا سه میلیارد تومان بوده است. اما یک دستگاه اجرایی که مدعی مبارزه با حقوق‌های نجومی است مازاد بر قانون ۲۵۰ میلیارد تومان پرداخت کرده است و هر روز در رسانه ملی اظهار می‌کند که باید با حقوق‌های نجومی مبارزه کرد. همان دستگاه مسوول مبارزه با حقوق‌های نجومی شده، اینکه چه کسی می‌تواند با این دستگاه برخورد کند، خدا می‌داند.

انتقام خدا از هاشمی‌رفسنجانی
نوشت: حجتی‌کرمانی گفت: به نظر من عزل بنی‌صدر کار بسیار بدی بود و من مخالف بودم و در این مورد با آقای هاشمی‌رفسنجانی خیلی اختلاف‌نظر داشتم. دو سه ماه بعد از انتخاب آقای احمدی‌نژاد که خیلی ما را ناراحت کرد، به منزل آقای هاشمی رفتم. وقتی وارد شدم بی‌اختیار شروع به گریه کردم. گفتم من از این ظلمی که به شما شده است ناراحت شده‌ام. تو کجا و احمدی‌نژاد کجا؟ چرا باید به شما این ظلم بشود؟ اما وقتی حالم سرجایش آمد گفتم «این انتقام خداست». تو در مجلس با بازرگان آن‌طور رفتار می‌کردی. خدا نه بازرگان و دکتر یزدی و امثالهم، بلکه یک آدم گمنامی را برانگیخت که شما را مکافات کند.

پلمب بدون مجوز دفتر هاشمی‌رفسنجانی
نوشت: یاسر هاشمی گفت: پلمب دفتر مشاوران آیت‌الله هاشمی از کارهای نسنجیده و شتاب‌زده‌ای بود که اتفاق افتاد و هر وقت ما جویا شدیم که دلیل چیست اعلام کردند از بالا دستور رسیده. از بالا و حتی دفتر مقام معظم رهبری نیز بررسی کردیم و آنها هم گفتند که ما چنین دستوری نداده‌ایم. در آخر هم نفهمیدیم که این بالا چه چیز و چه کسی است! در یک مقطعی آقای شمخانی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی پیگیر ماجرا بود و خود ایشان به من اعلام کرد که این کار بدون مجوز ما بوده و کتباً اعلام کرده‌ایم که پلمب باز شود، ولی تاکنون به نتیجه نرسیده است.

مانع رسیدن اخبار به مردم می‌شوند
نوشت: سهیلا جلودارزاده درباره اینکه چقدر ضرورت دارد گروه‌های سیاسی مردم را تشویق کنند تا حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند گفت: جریان آزاد اطلاعات باید صورت بگیرد، مردم در انتخابات قبلی نشان دادند که به کدام سمت‌وسو گرایش دارند اما هنوز صداوسیمای ما کاملاً جناحی عمل می‌کند. امروز مشاهده می‌کنیم که جریان خاصی با تمامی امکاناتش از پیاده‌نظام‌هایش تا صدا و سیما، مانع از رسیدن اخبار درست به مردم می‌شود، دولت باید مقابل این‌گونه رفتارها جدیت بیشتری به کار بگیرد. وی افزود: حفظ نظام در واقع حفظ ارزش‌ها و اصول حاکم بر روح انقلاب است که باید این اتفاق به طرز صحیح رخ دهد.دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید