شناسه خبر : 34 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: مقام معظم رهبری: جانبازان تابلو و تصویری از دوران ابتلاء بزرگ ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند.

ایرنا: اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری، آیین‌نامه اجرایی قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات را که به تصویب هیات وزیران رسیده است، برای اجرا ابلاغ کرد.

تسنیم: امیرعباس سلطانی، عضو مجلس شورای اسلامی: با توجه به اینکه در گذشته پیگیری‌هایی از سوی این هیات برای ملاقات با بابک زنجانی در زندان اوین انجام شده بود که قوه قضائیه با آن مخالفت کرد، اما نمایندگان مجلس از این دیدار منصرف نشده و پیگیری‌ها ادامه دارد. در حال حاضر در مرحله رایزنی با قوه قضائیه و نهادهای دیگر برای ملاقات با بابک زنجانی در زندان اوین هستیم؛ البته از طرفی نیز منتظر برگزاری جلسه دادگاه وی در11 مهر خواهیم بود تا ببینیم نتیجه چه می‌شود.

میزان: بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی: بازدید آمانو از پارچین با حفظ خطوط قرمز انجام شد.

تسنیم: سیدرضا صالحی‌امیری، رئیس کتابخانه ملی: همایش «اعتدال، زنان و توسعه» ۱۸ مهرماه برگزار می‌شود.

ایسنا: علی مطهری نماینده اصولگرای مجلس: برخی به اصلاح‌طلبان به عنوان دشمن نگاه می‌کنند و این درست نیست زیرا اصلاح‌طلبانی داریم که از بسیاری از اصولگرایان اصولگراتر و متدین‌تر هستند.

خبرآنلاین: مسعود پزشکیان نماینده تبریز: آن روحیه که مردم وجودشان را خرج جنگ می‌کردند کجا، اینکه عده‌ای از45 هزار تومان یارانه نمی‌گذرند کجا؟

ایلنا: الهام امین‌زاده، معاون حقوقی رئیس‌جمهوری: گروه حقوقدانان زن برای حمایت از زنان آسیب‌دیده در سوریه، عراق و یمن تشکیل می‌شود.

ایرنا: حسینعلی امیری، قائم‌مقام وزیر کشور: انتخابات آینده در 9 کلانشهر تمام‌الکترونیکی برگزار می‌شود.

ایسنا: محمد محمدی‌ری‌شهری، رئیس موسسه دارالحدیث: نقاط قوت دولت بیشتر از نقاط ضعف آن است.

ایسنا: مرضیه افخم، سخنگوی وزارت امور خارجه: ‌بیانیه پایانی وزیران امور خارجه شورای همکاری خلیج‌فارس بی‌پایه و اساس است.

ایرنا: جنبش غیرمتعهدها در نشست ماهانه دفتر هماهنگی این جنبش که به ریاست غلامعلی خوشرو سفیر و نماینده جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، تعرضات رژیم صهیونیستی به قدس شریف را محکوم کرد.

ایرنا: یوکیو آمانو مدیرآژانس در دیدارهای خود در تهران از حل مسائل ایران و آژانس تا آخر 2015 خبر داد و گفت: آژانس به مسائل محرمانه احترام می‌‌گذارد چراکه آن را جدی تلقی می‌کند. ما رژیمی برای حفاظت از اطلاعات محرمانه داریم که به آن پایبند هستیم و آن را جدی می‌دانیم. مسوولیت من در زمینه برجام راستی‌آزمایی خواهد بود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها