شناسه خبر : 20258 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: حسن روحانی رئیس‌جمهور در سفر به گیلان: از رهبر تا همه مردم می‌گویند توافق عزتمندانه،‌ آری /طرف ما سنای آمریکا نیست.

خبرآنلاین: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه: اردوغان پیامی از طرف عربستان نداشت. /فاجعه جده به حیثیت سعودی لطمه زد.

خانه‌ملت: علی لاریجانی رئیس مجلس: دخالتی در امور داخلی کشورها نداریم. / برخی کشورها با عینک خاصی به ملت ایران نگاه می‌کنند.

جام‌جم: محمد سرافراز، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، در حکمی پیمان جبلی، معاون خبر صدا و سیما را به عنوان «رئیس ستاد انتخابات رسانه ملی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان» منصوب کرد.

فارس: محمدحسین مقیمی، معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر فراهم کردن زمینه و بستر لازم برای قانون‌گرایی و ایجاد فضای همدلی و همزبانی بین احزاب و جریان‌های سیاسی گفت: مجریان انتخابات از هرگونه رفتار جانبدارانه خودداری کنند.

ایرنا: سیداحمد علم‌الهدی با تاکید بر اینکه ائمه جمعه نباید دولت را جریان مقابل خود بدانند گفت: باید بدانیم که دولت از خودمان است و باید در کنار انتقاد سازنده، خدمات آنها برای مردم بازگو شود.

ایلنا: آیت‌الله حسین وحید‌خراسانی با اشاره به اتفاق فرودگاه جده عربستان و تعرض به دو نوجوان ایرانی و پس از آن دستور رئیس‌جمهور مبنی بر توقف سفر حج عمره تا مجازات عاملان آن حادثه گفت: آنچه مایه عزت این مملکت و رفعت شیعه شود باید همان را خواست؛ کسانی که پیرو امیرالمومنین امام علی‌(ع) هستند، همان‌طوری که مولایشان آقای عالم است خودشان هم باید آقای عالم باشند.

ایرنا: حسن روحانی در همایش تجلیل از همسر امام: روزی که امام (ره) در پاریس زیر درخت سیب نماز جماعت برگزار می‌کرد دوستانی که از ایران می‌آمدند با دیدن نماز جماعت امام (ره) در پاریس زیر درخت سیب که در آن صفوف زن و مرد جدا نبود و زن‌ها عقب نمی‌ایستادند؛ دچار حیرت می‌شدند.

ایرنا: محمدحسین مقیمی، معاون سیاسی وزیر کشور، با حکم عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور، رئیس ستاد انتخابات کشور در برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شد.

ایسنا: موسی موسوی‌جزایری امام جمعه اهواز: از مداحان انتظار دارم که خود را وابسته به روحانیت دانسته و بدانند همان‌گونه که روحانیت با لباس پیغمبر یعنی عبا و عمامه بالای منبر می‌روند، شما نیز با همان عبا در مجالس حاضر شوید.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید