شناسه خبر : 19633 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: حسن روحانی رئیس‌جمهوری: اراده ایران و اتحادیه اروپا بر توسعه روابط اقتصادی است.
ایلنا: سیدحسن خمینی، فرزند یادگار امام راحل: کسی که سر مردم کلاه می‌گذارد، در بلندمدت ضرر می‌کند.
خانه ملت: مسعود پزشکیان نایب‌رئیس اول مجلس: بر اساس یادداشت وزیر اطلاعات باید این تذکر را بدهم که آقای دری‌اصفهانی برابر نظر کارشناسان وزارت اطلاعات جاسوسی نکرده است.
پایگاه اطلاع‌رسانی حزب موتلفه: حسن غفوری‌فرد نماینده پیشین مجلس با اشاره به استعفای علی جنتی از سمت وزیر ارشاد: عده‌ای خواستند دلیل استعفای وزیر ارشاد را به مساله کنسرت‌ها ارتباط دهند اما مساله خیلی مفصل‌تر از این چیزها بود. ظاهراً وی به این نتیجه رسیده بود که دیگر امکان ادامه کار برایش در وزارتخانه فرهنگ و ارشاد وجود ندارد.
تابناک: اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار اخیر با اصحاب رسانه با اشاره به پرونده مهدی هاشمی گفت: خوشبختانه با اعاده دادرسی پرونده مهدی موافقت شد و در حال حاضر هم این پرونده روند خوبی را سپری می‌کند.
ایسنا: اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام: حمایت‌های ایران از دولت و ملت سوریه به خاطر وجود تروریست‌ها در آن کشور است که برای همه جای جهان خطرناک هستند.
فارس: احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان: اگر نماینده‌ای وارد مجلس شد بعد مشخص شد فاقد شرایط بوده یا اینکه در طول دوره، این شرایط را از دست داد، آیا نباید اقدامی شود تا دوره نمایندگی او به پایان برسد؟ کسانی که بدون تحقیق به فرد کم‌صلاحیت رای می‌دهند در اعمال بد او شریک هستند.
ایرنا: اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری: هیچ خطری همانند فساد نظام جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی‌کند و دشمنان این نظام در تلاش هستند با بزرگ‌نمایی برخی تخلفات صورت‌گرفته، اعتماد مردم که مهم‌ترین سرمایه کشور است را خدشه‌دار کنند.
ایلنا: محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه: ماموریت سپاه در همه عرصه‌های ضدانقلاب تعریف شده است. با سایر نیروهای مسلح تفاوت داریم. توان دفاعی سپاه، حداقل 10 برابر سال آخر جنگ است.
انتخاب: واکنش محمدجواد لاریجانی به تاسیس دفتر اتحادیه اروپا در تهران؛ دستگاه قضا اجازه تاسیس لانه فساد غربی‌ها را نمی‌دهد.
تسنیم: غلامحسین کرباسچی خطاب به عباس سلیمی‌نمین فعال سیاسی اصولگرا: مبارزه شما با فساد مثل فعالیت‌هایتان در انجمن ‌حجتیه بوده است.
انتخاب: عباس جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران: یاشار سلطانی اعلام کرده حکیمی‌پور گزارش سازمان بازرسی را به او داده، مسدود شدن «آپارات» صحت ندارد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها