شناسه خبر : 19598 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: مقام معظم رهبری: دنیا در خلأ معنوی و فکری است. /ابرقدرت‌ها و قدرت‌های صهیونیستی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
تابناک: حسین دهباشی، سازنده فیلم تبلیغاتی حسن روحانی: صداوسیمای ما در مقایسه با همتایان خود در دنیا زیادی کارمند دارد؟ کاملاً قبول. خیلی خیلی هم بد. اما در حاشیه التفات داشته باشید که تعداد کارکنان معاونت اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور عزیزمان و صرف‌نظر از خبرگزاری‌ها و انبوه روابط عمومی‌های دولتی و شبه‌دولتی و به تنهایی یک هزار و 217 نفر است! درواقع بیش از دوبرابر مجموع نفرات ستادی همه بخش‌های کاخ سفید!
انتخاب: حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در جمع اعضای شوراهای عالی کشور: قبل از برجام هر روز یک تحریم داشتیم و بعد از برجام یک گشایش داریم.
مثلث: علی لاریجانی، رئیس مجلس در‌باره کاندیداتوری محمود احمدی‌نژاد گفت: فکر نمی‌کنم در ایران خیلی جاذبه‌ای باشد، آنها که دو دوره رئیس‌جمهور بودند دوباره به صحنه بیایند. مخصوصاً آنکه خیلی تجربیات موفقی هم نداشته باشند.
انتخاب: علی جنتی، وزیر ارشاد: اگر «پنجاه کیلو آلبالو» را پیش از اکران دیده بودم، قطعاً مجوز نمی‌دادم. / پایین کشیدن این فیلم درست نبود.
ایسنا: محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت: بازداشت حسین فریدون، برادر رئیس‌جمهوری کذب محض بود. /از برخورد با کارگران متاسفیم. /سبد کالا می‎دهیم.
تابناک: محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت دهم: من هنوز هم اسفندیار مشایی را خالص‌ترین و زلال‌ترین فرد می‌دانم و با او فوق‌العاده احساس آرامش و راحتی می‌کنم. متاسفانه خیلی‌ها درباره او اشتباه می‌کنند؛ مشایی فردی متدین به آرمان‌های انقلاب و فوق‌العاده ساده‌زیست است و ارادت من به او همیشگی است.
جمهوری‌اسلامی: محمدحسین کروبی فرزند ارشد مهدی کروبی: رفع حصر حداقل تا انتخابات سال ٩٦ بعید است.
میزان:‌ سیدرضا اکرمی نماینده پیشین مجلس: در بهشت زهرا، گدایی به سراغ من آمد، درخواست پول کرد اما بنده از دادن پول به وی امتناع کردم که با این واکنش از سوی این فرد متکدی روبه‌رو شدم که «شما که پول نفت را می‌خورید چرا کمک نمی‌کنید؟» موضوعی که باعث تاسف بنده شد زیرا روحانیت در کشور ما از روی صداقت و سادگی زندگی می‌کند.
ایرنا: حسن روحانی، رئیس‌جمهوری: اخلاق و رفتار اسلامی لازمه انقلابی بودن است. /در پرداختن به اقتصاد مقاومتی، امید کمرنگ نشود.
خبرآنلاین: عفت مرعشی، همسر اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیمارستان بستری شد.
خبرآنلاین: غلام‌رضا مصباحی‌مقدم؛ سخنگوی جامعه روحانیت مبارز: احتمال دارد مجموعه اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری آینده از حسن روحانی حمایت کنند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید