شناسه خبر : 17496 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بریده روزنامه‌ها

تغییرات کامیونی دولت دهم
نوشت: اخبار رسیده حکایت از آن دارد که هدایای خارجی روسای جمهور که در موزه‌‌ یادمان روسای جمهور - واقع در مجموعه سعدآباد- نگهداری می‌شود، به وسیله چند دستگاه کامیون، تخلیه شد. در دوره ریاست‌جمهوری آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی تصویب شد هدایای گران‌قیمتی که به مقامات عالی کشور اهدا می‌شود، به موزه سعدآباد منتقل شود. مرحوم حبیبی معاون اول وقت رئیس‌جمهور، دستور داده بود هدایایی که قیمت آن، بالای 100 دلار باشد، به این موزه منتقل شود. یک منبع مطلع در این مورد گفت «مشخص نیست هدایای جمع‌آوری‌شده، مربوط به دوران دولت‌های احمدی‌نژاد است یا شامل دولت‌های قبل‌تر نیز می‌شود. براساس مصوبه دولت هاشمی، هدایای مذکور از اموال بیت‌‌المال است و هیچ‌کس حق ندارد هدایا را از موزه خارج کند.»

آخرین وضعیت پزشکی موسوی
نوشت: نتیجه آزمایش‌ها و معاینات و چکاپ میرحسین موسوی در بیمارستان بر اساس نظر پزشکان، رضایت‌بخش و حاکی از سلامت او است. پزشکان معالج موسوی در مدت بستری از پزشکان معتمد خانواده انتخاب شده بودند. در روزهای حضور او در بیمارستان، زهرا رهنورد نیز در کنار همسرش حضور داشت و سایر اعضای خانواده نیز امکان ملاقات روزانه را با ایشان داشتند که پس از محرومیت‌های چند‌ماهه برخی اعضای خانواده از ملاقات امکانی قابل توجه بود. مسوولان همچنین وعده داده‌اند ملاقات‌های دختران موسوی و رهنورد با پدر و مادر خود تداوم داشته باشد. خانواده موسوی نیز در این مدت از رفتار مسوولان در مقایسه با گذشته ابراز رضایت کرده‌اند. همچنین خانواده میرحسین و رهنورد، برخی گمانه‌زنی‌ها درباره برخی بیماری‌های ذکر‌شده را تکذیب کردند.

با رابط امام زمان (عج) ملاقات کردم
index:3|width:40|height:40|align:right نوشت: محمود احمدی‌نژاد در جمع گروهی از هوادارانش در مقابل منزلش تاکید کرد: «به شما بگویم یکی از برنامه‌های صهیونیست‌ها فراموشاندن یاد امام از جامعه بشری است. من کد‌ها و اطلاعات گسترده‌ای دارم از برنامه‌هایی که آنها تنظیم می‌کنند، عمل می‌کنند. خدا رحمت کند! حاج آقای لطیفی همان کسی که از جانب امام زمان علیه‌السلام پیام برد و امام هم پیام داد که مردم در خیابان‌ها بمانید حکومت طاغوت برچیده شد. حاج آقای لطیفی خودش برای من تعریف کرد. گفت غربی‌ها به شدت دنبال امام زمان هستند. برای زدن. برای محو کردن اندیشه امام زمان از ذهن مردم... عین حرف‌های آقای لطیفی را علمای عراق هم به من گفته‌اند. وقتی به عراق رفتم آنها می‌گفتند آمریکایی در عراق دنبال این بودند که بدانند ارتباط مردم با امام چیست...»

از مافیاهای ادعایی تا مافیاهای واقعی
index:4|width:80|height:35|align:right در سرمقاله خود نوشت: «...‌مخارج بدون سند شهرداری تهران در دوران شهردار بودن احمدی‌نژاد، چرایی وقوع تخلف بی‌سابقه سه هزار میلیارد‌تومانی، انحرافات چشمگیر دولت‌های نهم و دهم از بودجه‌های سنواتی به گزارش دیوان محاسبات، پرونده‌های فساد مالی بعضی از دولتمردان نهم و دهم... تنها نمونه‌هایی از مواردی هستند که افکار عمومی را به خود مشغول کرده‌اند. اکنون سوال اصلی مردم این است که کدام‌یک را باید مافیا نامید؛ مافیاهای ادعایی رئیس دولت‌های نهم و دهم که ادعا‌کننده تا امروز هیچ دلیل و سند و مدرکی از آن ارائه نکرده است یا مافیاهای مفاسد اقتصادی بی‌سابقه و پول‌های کلان گم‌شده در بخش‌های مختلف در هشت سال اخیر؟ پاسخ دادن به این سوال چندان مشکل نیست، البته به اندکی فرصت نیاز است.»

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها