شناسه خبر : 17477 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

افکارنیوز: جعفر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز: حسن روحانی شش سال و نیم است که از جامعه روحانیت مبارز بیرون رفته است و یک اصولگرا هم با او رفیق نیست. الان هم حسن روحانی بگوید کجا قرار دارد. وسط لحافی است که نصف آن برای اصلاح‌طلبان و نصف آن برای کارگزاران است. ریشه مردمی در جامعه متدینین ندارد. /من اصلاح‌طلبان را مرتد سیاسی می‌دانم.

ایسنا: سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی وکیل مهدی هاشمی: هنوز با درخواست ملاقات حضوری خانم مرعشی با مهدی هاشمی از سوی دادستان تهران موافقت نشده است.

ایرنا: علی جنتی در مراسم روز ملی سینما: تحت‌تاثیر فشار رسانه‌ها و صحبت‌های برخی نمایندگان درباره سینما نیستم بلکه بر اساس ضوابط عمل می‌کنم و تحت تاثیر کسی قرار نمی‌گیرم. / کارت سوم در راه است.

خبرآنلاین: اعتراض محمدحسن ابوترابی نایب‌رئیس مجلس به صدا و سیما: چرا وقتی سعید جلیلی در جلسه حضور دارد همه دوربین‌ها حاضر هستند اما حالا حضور ندارند. / بارها در مجلس قبل از سعید جلیلی دعوت کردیم، اما به مجلس نیامد. / اگر اجازه مباحثه می‌داد قطعنامه 1929 تصویب نمی‌شد.

ایلنا: قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس: ورود گسترده اروپایی‌ها به ایران با هماهنگی آمریکایی‌ها صورت می‌گیرد. / به دنبال بالا بردن مطالبات و زدودن بحث درگیری طولانی آمریکا با ایران هستند.

خانه‌ملت: نامه کمیسیون ویژه برجام به سران قوا: در اولین فرصت ممکن به کمیسیون بیایید! / دعوت جداگانه از آمانو برای حضور در مجلس

ایسنا: حسن روحانی رئیس‌جمهوری: به غرب گفتیم تا شما روی میز چیزی دارید، ما هم می‌رویم زیر کوه سایت می‌زنیم. / به اروپایی‌ها گفتیم اگر می‌خواهید وارد ایران شوید، باید با سرمایه و تکنولوژی نو بیایید. / رهبری از دولت یازدهم اعلام رضایت می‌کنند.

ایلنا: علی یونسی، مشاور رئیس‌جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی آغاز سال نوی عبری را به هموطنان کلیمی تبریک گفت.

ایرنا: حمیدرضا فولادگر، رئیس کمیسیون اصل 44 قانون اساسی در مجلس: مجلس آماده تشکیل ستاد ویژه اقتصاد مقاومتی است.

خبرآنلاین: علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری: اگر در آلماتی همه‌چیز حل شده بود که نباید مذاکرات تا امروز طول می‌کشید. / هیچ‌گاه با تصمیم رهبری درباره روند مذاکرات مخالفت نکرده‌ام؛ این یک اتهام است.

ایرنا: محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت: مسوولان دولت ممنوعیتی برای عضویت در احزاب ندارند.

ایلنا: امیرعباس سلطانی، نماینده مجلس: بابک زنجانی مخزن‌ اسرار و اطلاعات است چرا که با افراد زیادی در ارتباط بوده و در بخش‌های گسترده‌ای ردپای او دیده می‌شود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید