شناسه خبر : 16772 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: مقام‌معظم رهبری در دیدار با «ویکتور اوربان» نخست‌وزیر مجارستان: رویش معنوی آرام و نامحسوسی در غرب در حال شکل‌گیری است. / منطق جمهوری اسلامی همکاری با همه انسان‌ها و ملت‌هاست، البته استثناهایی با دلایل مشخص وجود دارد اما به‌جز آن موارد خاص، ما عواطف و سیاست‌های شرافتمندانه را با عواطف صادقانه پاسخ می‌دهیم.

ایرنا: علی لاریجانی رئیس مجلس: من و ناطق، اموال نیستیم که اصلاح‌طلبان مصادره کنند. /حرف‌های آقای آمانو چیز جدیدی نیست. /حرف‌هایی از این دست که مساله‌ برجام به رهبری تحمیل شد، سبک و جسارت‌آمیز است. / بسیاری از جلسات درباره مساله‌ هسته‌ای در حضور ایشان برگزار می‌شد و ایشان تمام نکات لازم را شجاعانه مطرح می‌کردند.

تابناک: محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین: رئیس‌جمهور آمریکا، چند هفته پیش در یک سخنرانی و مصاحبه اعلام کرد از سال ۲۰۰۱ تا امروز ۴۰۰ هزار نفر در آمریکا با شلیک گلوله از پای درآمده‌اند. این تعداد معادل جمعیت کشوری مثل بحرین است.

ایرنا: سیدحسن خمینی، فرزند یادگار امام راحل: جامعه امروز ایران به دلیل سوء‌مدیریت‌ها و نادانی دوستان با تبعیض و فقر مواجه است. / نباید همه مشکلات اقتصادی را به گردن دولت انداخت.

تسنیم: حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات: فتنه‌ای بزرگ‌تر از فتنه 88 پیش روی ماست.

انتخاب: سید‌احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران: اخیراً روزنامه‌نگارانی که به جرم همراهی با آمریکا بازداشت شده‌اند، در اعترافات خود عنوان کرده‌اند از برخی مقاله می‌گرفتند، به آنها پول می‌دادند و بعد مقاله را دستکاری کرده و در اختیار روزنامه‌های آمریکایی قرار می‌دادند که این مسائل بسیار مهم است که باید نسبت به آن بیدار باشیم.

فارس: علی مطهری نماینده اصولگرای مجلس در رابطه با برگزاری کنسرت در دانشگاه‌ها گفت: اگر ضوابط شرعی در کنسرت‌هایی که در دانشگاه‌‌ها برگزار می‌شود رعایت شود، برگزاری این مراسم اشکالی ندارد... اگر موسیقی حرام نباشد و همچنین رفتارهایی که در خود کنسرت انجام می‌شود خلاف شرع نباشند و موازین شرعی رعایت شود، برگزاری کنسرت در دانشگاه اشکالی ندارد.

خبرآنلاین: امیرعباس سلطانی نماینده مجلس با اشاره به حواشی پرونده بابک زنجانی گفت: بابک زنجانی باید در چارچوب کیفرخواست صحبت کند ولی رویه فرار به جلو را آغاز کرده و بدون ارائه ادله و مدارک لازم، رو به تهمت‌ زدن و توهین آورده‌ است. / معتقدیم زنجانی جزیی از یک مافیاست و وقتی این‌گونه صحبت می‌کند، قطعاً مافیای قوی پشت سر او قرار دارد که این‌گونه جسورانه سخن می‌گوید.

تسنیم: علیرضا مرندی نماینده منتقد دولت : توافق هسته‌ای پیش از سال 88 در حال به نتیجه رسیدن بود که به خاطر مسائل سال 88 ناکام ماند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها