شناسه خبر : 16772 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: مقام‌معظم رهبری در دیدار با «ویکتور اوربان» نخست‌وزیر مجارستان: رویش معنوی آرام و نامحسوسی در غرب در حال شکل‌گیری است. / منطق جمهوری اسلامی همکاری با همه انسان‌ها و ملت‌هاست، البته استثناهایی با دلایل مشخص وجود دارد اما به‌جز آن موارد خاص، ما عواطف و سیاست‌های شرافتمندانه را با عواطف صادقانه پاسخ می‌دهیم.

ایرنا: علی لاریجانی رئیس مجلس: من و ناطق، اموال نیستیم که اصلاح‌طلبان مصادره کنند. /حرف‌های آقای آمانو چیز جدیدی نیست. /حرف‌هایی از این دست که مساله‌ برجام به رهبری تحمیل شد، سبک و جسارت‌آمیز است. / بسیاری از جلسات درباره مساله‌ هسته‌ای در حضور ایشان برگزار می‌شد و ایشان تمام نکات لازم را شجاعانه مطرح می‌کردند.

تابناک: محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین: رئیس‌جمهور آمریکا، چند هفته پیش در یک سخنرانی و مصاحبه اعلام کرد از سال ۲۰۰۱ تا امروز ۴۰۰ هزار نفر در آمریکا با شلیک گلوله از پای درآمده‌اند. این تعداد معادل جمعیت کشوری مثل بحرین است.

ایرنا: سیدحسن خمینی، فرزند یادگار امام راحل: جامعه امروز ایران به دلیل سوء‌مدیریت‌ها و نادانی دوستان با تبعیض و فقر مواجه است. / نباید همه مشکلات اقتصادی را به گردن دولت انداخت.

تسنیم: حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات: فتنه‌ای بزرگ‌تر از فتنه 88 پیش روی ماست.

انتخاب: سید‌احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران: اخیراً روزنامه‌نگارانی که به جرم همراهی با آمریکا بازداشت شده‌اند، در اعترافات خود عنوان کرده‌اند از برخی مقاله می‌گرفتند، به آنها پول می‌دادند و بعد مقاله را دستکاری کرده و در اختیار روزنامه‌های آمریکایی قرار می‌دادند که این مسائل بسیار مهم است که باید نسبت به آن بیدار باشیم.

فارس: علی مطهری نماینده اصولگرای مجلس در رابطه با برگزاری کنسرت در دانشگاه‌ها گفت: اگر ضوابط شرعی در کنسرت‌هایی که در دانشگاه‌‌ها برگزار می‌شود رعایت شود، برگزاری این مراسم اشکالی ندارد... اگر موسیقی حرام نباشد و همچنین رفتارهایی که در خود کنسرت انجام می‌شود خلاف شرع نباشند و موازین شرعی رعایت شود، برگزاری کنسرت در دانشگاه اشکالی ندارد.

خبرآنلاین: امیرعباس سلطانی نماینده مجلس با اشاره به حواشی پرونده بابک زنجانی گفت: بابک زنجانی باید در چارچوب کیفرخواست صحبت کند ولی رویه فرار به جلو را آغاز کرده و بدون ارائه ادله و مدارک لازم، رو به تهمت‌ زدن و توهین آورده‌ است. / معتقدیم زنجانی جزیی از یک مافیاست و وقتی این‌گونه صحبت می‌کند، قطعاً مافیای قوی پشت سر او قرار دارد که این‌گونه جسورانه سخن می‌گوید.

تسنیم: علیرضا مرندی نماینده منتقد دولت : توافق هسته‌ای پیش از سال 88 در حال به نتیجه رسیدن بود که به خاطر مسائل سال 88 ناکام ماند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید