شناسه خبر : 16126 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

مقام معظم رهبری: هیچ دشمنی نمی‌تواند ملت ایران را فلج کند

از تهدید نمی‌ترسیم

مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش با اشاره به تداوم حرکت مومنانه، مقتدرانه، منطقی و سرشار از اعتماد به نفس ملت عزیز ایران تاکید کردند: «اگر عقلانیت در ذیل امید و توکل به خدا به کار گرفته شود، یاری پروردگار را به همراه می‌آورد، اما عقلانیت در سایه اعتماد به شیطان اکبر و قدرت‌های مادی، فقط به سراب می‌رسد.»

مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش با اشاره به تداوم حرکت مومنانه، مقتدرانه، منطقی و سرشار از اعتماد به نفس ملت عزیز ایران تاکید کردند: «اگر عقلانیت در ذیل امید و توکل به خدا به کار گرفته شود، یاری پروردگار را به همراه می‌آورد، اما عقلانیت در سایه اعتماد به شیطان اکبر و قدرت‌های مادی، فقط به سراب می‌رسد.» در این دیدار که در سالروز بیعت تاریخی همافران با امام خمینی در ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ انجام شد رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور جدید آمریکا مبنی بر ضرورت تشکر ایران از دولت اوباما گفتند: به هیچ‌وجه از آن دولت متشکر نیستیم، زیرا با نیت فلج کردن ملت ایران و نظام اسلامی تحریم‌های سنگین را وضع کرد و البته به این هدف نرسید همچنان‌که هیچ دشمن دیگری نیز نخواهد توانست این ملت بزرگ را فلج کند. ایشان افزودند: چرا باید از دولت قبلی آمریکا تشکر کنیم، به خاطر تحریم‌های ضدایرانی؟ به علت ایجاد داعش؟ به دلیل به آتش کشیدن منطقه در سوریه و عراق؟ یا به علت نفاق و دورویی یعنی «ابراز ارادت و همکاری در نامه خصوصی اما حمایت صریح و آشکار از فتنه پس از انتخابات ۸۸»؟
رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: اینها مصادیق همان دستکش مخملین است که دولت قبلی آمریکا روی پنجه آهنین خود کشیده بود. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سخن رئیس‌جمهور جدید آمریکا مبنی بر اینکه ایرانیان باید از من بترسند تاکید کردند: ایرانی از تهدید نمی‌ترسد. ایشان با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن در روز جمعه افزودند: مردم در روز ۲۲ بهمن با حضور در خیابان‌ها جواب این حرف‌ها و تهدیدات را خواهند داد. ایشان با لحنی کنایه‌آمیز افزودند: البته ما از این آقای تازه‌آمده متشکریم چراکه زحمت ما را کم کرده و با نشان دادن چهره واقعی آمریکا، حرف‌های ۳۸‌ساله جمهوری اسلامی ایران را درباره فساد سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و اجتماعی دستگاه حاکم بر آمریکا ثابت کرده است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: رئیس‌جمهور جدید با حرف‌ها و اقدامات خود در مبارزات انتخاباتی و روزهای اخیر، ماهیت واقعی آمریکا را عریان در مقابل چشم مردم جهان به نمایش گذاشته و نشان می‌دهد حقیقت آمریکا چیست.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها