شناسه خبر : 13030 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بریده روزنامه ها - ۱

«ظرف ۲۴ سال گذشته ما سه رئیس‌جمهور داشتیم که هرکدام آنها نقاط ضعف و قوتی داشتند

حضرت آقا از رئیس‌جمهور شانس نیاورد
نوشت: محمدرضا باهنر نایب رئیس مجلس تاکید کرد: «ظرف 24 سال گذشته ما سه رئیس‌جمهور داشتیم که هرکدام آنها نقاط ضعف و قوتی داشتند که البته هر سه نفر برای ما فرق می‌کردند... با مرور هاشمی، خاتمی و احمدی‌نژاد می‌بینیم که هر کدام کشور را به یک سمت سوق دادند که این تاثیر تا عمق خانه‌های ما هم وارد شد... دولت احمدی‌نژاد ظرف پنج، شش سال موجود زنده را به فضا فرستاد و دستش هم درد نکند. اما مهندسان ما هنوز نمی‌توانند پراید درست کنند... من از بن دندان اعتقاد دارم که ولایتی به سرعت روابط بین‌المللی ایران را روان و باز می‌کند و 30 درصد اشکالات تحریم‌ها مرتفع می‌شود... حضرت آقا در زمان رهبری از رئیس‌جمهور شانس نیاوردند ولی ان‌شاءالله رئیس‌جمهوری چهارمی دوران ایشان خوب می‌شود.»


«سی‌دی قرمز» به بازار می‌آید
نوشت: منابع خبری مختلف می‌گویند یک سی‌دی قرمزرنگ دست به دست می‌شود و قرار است به‌زودی از آن رونمایی شود. سی‌دی که «در آن ناگفته‌ها و افشاگری‌های فراوانی موجود است». این دلخوشی این روزهای طرفداران مشایی است. مشایی هم خوش‌بین است؛ همین راه «افشا» و «انتظار» را با هم ادامه می‌دهد؛ انتظار پیدا کردن جایی در فهرست اسامی‌ای که روز 24 خرداد‌ماه بر دیوار حوزه‌های رای‌گیری نقش می‌بندد. برای همین هر روز محکم‌تر بر طبل افشا می‌نوازد. نواختنی که ترجمانش این است که اگر جایی در فهرست نامزد‌ها گیرش نیاید ممکن است فلان اسرار رو بیاید. از گفتن «فصل افشا رسیده» بگیرید تا «در 48 ساعت آخر به انتخابات وارد و با 30‌ میلیون رای پیروز می‌شویم».


احمدی‌نژاد را خداوند از دل چاه بیرون کشید
نوشت: احمدی‌نژاد را خداوند چون یوسف از دل چاه بیرون کشید و به ملت هدیه داد. محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی‌نژاد با بیان این مطلب در شورای اداری استان اردبیل تاکید کرد: «این مرد خدایی منشاء خیر، توفیق عزت و خدمت بیشتر است. احمدی‌نژاد به عنوان رئیس‌جمهور در برابر تهدیدهای دشمنان ایستاده، به هیچ خس و خاشاکی تن در نداده و با وجود آنکه کمتر از نصف، فروش نفت داشتیم و حتی پول آن را به سختی وارد کشور کردیم اما با همراهی ملت در صحنه حاضر بوده و مدافع حق ملت است... ادعای یکی از کاندیداهای ریاست‌جمهوری را که گفته است 100روزه کشور را درست می‌کنم یادآوری می‌کنم، اگر این فرد اهل دروغ نباشد قطعاً در بطن اجرا و مسائل عمرانی کشور قرار نگرفته است... با آمار غلط دل‌ها تحریک و نرم نمی‌شود.»


خروج فرزندان رجوی از لیبرتی
نوشت: یکی از اعضای ارشد سابق گروهک منافقین از نحوه خروج پسر مسعود رجوی و دختر مریم رجوی از همسر اولش و همچنین دیگر اعضای این گروهک با مدارک جعلی از اردوگاه لیبرتی خبر داد... 14 عضو منافقین که به آلبانی رفته‌اند از ساکنان اردوگاه الحریه (لیبرتی) بودند که پایگاه اشرف‌نیوز با انتشار اسامی آنان اعلام کرد این افراد کسانی هستند که نهاد فرماندهی ما به دلایل و انگیزه‌های مختلف آنان را از عراق اخراج کرد. یکی از این افراد پسر مسعود رجوی به نام «محمد رجوی» که منافقین برای آنان مدارک جعلی تهیه کرد و در واقع از نام و مدارک کسانی که فوت کرده بودند از جمله اصغر زمان وزیری که در عملیات 1988 کشته شد، استفاده کردند... دختر مریم رجوی نیز از نام جعلی «نسترن رستگارپور» استفاده کرده و از عراق خارج شده است.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها