شناسه خبر : 12027 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایلنا: سیدحسن خمینی: دلیل پیدایش داعش، خروج از اعتدال است.

ایسنا: عمل چشم زهرا رهنورد در بیمارستان نور تهران انجام شد. به گزارش رسیده حال عمومی او پس از عمل، خوب گزارش شده و نتیجه عمل هم رضایت‌بخش بوده است. بنابر این گزارش او سه ماه پیش مورد معاینه پزشک متخصص قرار گرفته و مشخص شده بود به عمل نیاز دارد و به همین خاطر ۱۸ مهرماه برای درمان به مرکز تخصصی چشم‌پزشکی نور منتقل شد. میرحسین موسوی همسرش را در بیمارستان همراهی کرده است.

شفقنا: در مراسم عمامه‌گذاری 70 نفر از طلاب حوزه علمیه قم که در مدرسه امیرالمومنین (ع) برگزار شد، فردی به سمت آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی حمله کرد. این فرد که با هدف آزار رساندن به این مرجع تقلید به سوی او حمله‌ور شده بود، با هوشیاری نیروهای حفاظت دفتر آیت‌الله مکارم‌شیرازی دستگیر شد.

ایرنا: رئیس قوه‌ قضائیه با تاکید بر برخورد با افراد یا رسانه‌هایی که به بزرگنمایی فساد می‌پردازند؛ مردم را با بزرگنمایی فسادها ناامید نکنید.

ایسنا: وکیل مدافع محمدرضا رحیمی ضمن تکذیب محکومیت موکلش به 14 سال حبس و پرداخت چهار میلیارد تومان جزای نقدی، طرح این موضوع و پرداختن رسانه‌ها به مفاد حکم قبل از قطعیت آن را غیرقانونی دانست.

تسنیم: احمد توکلی، محمد دهقان، اسماعیل کوثری، الیاس نادران، حسین نجابت، رضا آشتیانی و احمد امیرآبادی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای خطاب به دستگاه قضایی خواستار علنی ‌شدن دادگاه محاکمه مهدی هاشمی‌رفسنجانی شدند.

آنا: رئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت با اشاره به اینکه مساله وحدت اسلامی نباید مورد غفلت قرار گیرد، همچنان که حضرت علی (ع) خود نیز 25 سال با رعایت مصالح اسلام، به وحدت مسلمین اهتمام کرد، گفت: نباید حقیقت ولایت، دستاویز دشمنی قرار گیرد و در شرایط حساس کنونی، بهانه به دست تفرقه‌افکنان داده شود.

خانه‌ملت: علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری صد و سی و یکمین اتحادیه بین‌المجالس جهانی: وضعیت تروریسم در دنیا، مساله آب و مشکلات به وجود آمده ناشی از آن و مساله برابری جنسیتی و خشونت علیه زنان از جمله موضوعات مورد بررسی در این اجلاس است.

ایلنا: منصور حقیقت‌پور، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: دلیلی ندارد با عوض شدن هر دولت نیروهای حرفه‌ای را تغییر دهیم.

میزان: قاضی سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور: سازمان بازرسی جلوی اتلاف حدود 10 هزار میلیارد ریال بیت‌المال را در بازرسی‌های سال گذشته خود گرفته است.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها