شناسه خبر : 11965 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: مقام معظم رهبری در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم: به شهدای مدافع حرم به‌طور ویژه افتخار می‌کنیم.
انتخاب: علی مطهری نایب‌رئیس مجلس: رای اعتماد مجلس به سه وزیر پیشنهادی نشان داد که حربه «فتنه» و متهم کردن افراد به «فتنه‌گر بودن» دیگر حربه‌ مناسبی برای حذف نیروهای کارآمد و انقلابی نیست.
خبرآنلاین: علی مطهری، نایب‌رئیس مجلس: اختلاف میان اصلاح‌طلبان اختلافی اساسی نیست و اگر نظرات یکی و هماهنگ باشد باید تعجب کرد.
فارس: آیت‌الله ناصر مکارم‌‌‌شیرازی در جلسه خارج فقه: صندوق ذخیره فرهنگیان با سرمایه عظیم، ابزار دست عده‌ای از خدا بی‌خبر شده است. / به بازرسی قوی در کشور نیاز داریم.
ایرنا: عباس جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران: بازداشت یاشار سلطانی ارتباطی به پرونده واگذاری املاک شهرداری ندارد.
ایرنا: حسن روحانی، رئیس‌جمهوری: رسیدگی بیش از پیش به خانواده شهدا و جانبازان ضروری است
ایرنا: اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین نگرانی شما برای آینده نظام چیست، گفت: ناامیدی مردم نه برای نظام ما، بلکه برای هر حاکمیتی باعث نگرانی است مخصوصاً نظام ما که با حضور مردم به پیروزی رسید تثبیت شد، ادامه یافت و آن جنگ باعظمت و خطرناک را پشت سر گذاشت و کشور را ساخت.
انتخاب: اکبر ترکان، مشاور عالی رئیس‌جمهوری: همه زور تندروهای طرفدار احمدی‌نژاد در مجلس همین ٧٠ رای مخالف وزرای پیشنهادی بود. / اینها در دوران احمدی‌نژاد شیدای او بودند، الان هم شیفته و شیدای تفکر احمدی‌نژادند.
تابناک: محمدرضا عارف، نماینده مجلس: اگر تیم اقتصادی توان تحرک اقتصاد را ندارد، رئیس‌جمهور ترمیم کند. /مخالفان تندی نمی‌کردند، دوستان ما هم تندی نمی‌کردند.
ایلنا: اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت ‌نظام در مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت: من برای دستبوسی‌ها این حق را برای خودم نمی‌دانم، بقیه خودشان می‌دانند. چون این کار اگر تملق باشد و باعث غرور شود گناه بزرگی است و خداوند به ما اجازه نداده است.
ایرنا: حسن روحانی، رئیس‌جمهور‌‏: دولت و ملت باید همواره در برابر انواع فسادهای اخلاقی و مالی ایستادگی کنند، ‏البته این بدان معنا نیست که اگر مساله‌ای وجود ندارد و ثابت نشده، بخواهیم آن را به عنوان فساد، اعلام کنیم.‏
ایسنا: صادق آملی‌لاریجانی، رئیس قوه قضائیه در سفر به عراق: خواهان عراقی مستقل و یکپارچه‌ایم. / ایران و عراق می‌توانند حقوق بشر پیشنهادی خود را داشته باشند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید