شناسه خبر : 10619 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

میزان: به گزارش واشنگتن پست، مجلس نمایندگان آمریکا طرح تمدید 10‌ساله تحریم‌های یکجانبه علیه ایران را تصویب کرد. هرچند دولت اوباما با این طرح مخالفت کرده و قصد به تاخیر انداختن آن را دارد اما در مورد وتو کردن این طرح نیز حرفی نزده است. این طرح علاوه بر مجلس باید در سنا نیز تصویب و به وسیله دولت اوباما امضا شود
ایسنا: اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام: حصار و سانسور شکسته شده ‌است.
ایرنا: مراسم رونمایی از اسناد محرمانه تاریخی وزارت امورخارجه مربوط به دوران قاجار و پهلوی اول، صبح سه‌شنبه هفته پیش در مرکز آموزش و پژوهش‌های بین‌المللی وزارت امور خارجه با حضور محمد‌جواد ظریف برگزار شد.
شرق: نخستین خبری که بعد از اتمام مذاکرات خانم والنتینا ماتوینکو، رئیس شورای فدراسیون روسیه، در تهران می‌رسد، به قصد روس‌ها برای بازگشت به پایگاه هوایی نوژه مربوط است. اکنون ویکتور اوزیرف، رئیس کمیته امنیت و دفاع در شورای فدراسیون روسیه، از مذاکرات برای حضور دوباره روس‌ها در پایگاه هوایی نوژه گفته است.
انتخاب: عباس جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران: اظهارنظر یکی از مشاوران رئیس‌جمهور علیه قوه قضائیه توهین‌آمیز است./ هیچ کس حق ندارد به قوای کشور توهین کند./ چرا وقتی وزیر اقتصاد خبر حساب‌های رئیس قوه قضائیه را تکذیب کرده، دوباره عده‌ای به دنبال فضاسازی هستند؟
انتخاب: غلامرضا مصباحی‌مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت: عدم کاندیداتوری احمدی‌نژاد به نفع اصولگرایان تمام شد.‌/ ردصلاحیت روحانی بسیار بعید است.‌/ معتدل‌ترین کاندیدا را برای ریاست جمهوری انتخاب خواهیم کرد.‌/ مواضع تند به ما نمی‌چسبد.‌/ الان نمی‌توانم بگویم پایداری‌ها ما را قبول دارند یا نه.‌/ مجلس نهم را مجلس احمدی‌نژاد معرفی کردند و میوه‌اش را هم چیدند.‌/ اصلاح‌طلبان به اصولگرایان ظلم کردند در جامعه روحانیت دو دستگی وجود ندارد. در مساله‌ ائتلاف بر سر یکی از کاندیداهای بالقوه آنچه مهم است استنتاجی است که از نظر جمع می‌شود و برآیندی است که از نظر آنها صورت می‌گیرد. در مورد انتخابات آینده، جامعه روحانیت هنوز وارد مصادیق نشده و هیچ تصمیمی هم هنوز گرفته نشده است.
ایلنا: حسن روحانی رئیس‌جمهور: رسانه‌های منتقد دولت آب در هاون نکوبند، آنها قادر نیستند بین دولت و سپاه و بین دولت و مردم فاصله بیندازند./ دست اراده یک فرد و یک حزب نیست. خصم خارجی، بی‌اخلاقی و تهمت؛ دشمنان منافع ملت ایرانند./نباید ناامید و خسته شویم./ مساله‌ آلودگی هوا تنها به دست دولت حل و فصل نمی‌شود.
اعتماد: غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی: پیروزی ترامپ انقلاب آمریکایی نیست.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها