شناسه خبر : 10468 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: اگر آمریکا توافق هسته‌ای را کنار بگذارد ما نیز آمادگی داریم تا برنامه هسته‌ای‌مان را به حالت عادی بازگردانیم.
ایلنا: سخنگوی قوه قضائیه گفت که شکایت رئیس دولت اصلاحات از سردار نقدی در دادسرا ثبت شده است.
ایسنا: آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: برجام کار خوبی بود که صورت گرفت؛ اما نباید همه سرنوشت کشور را به برجام گره بزنیم، نباید خیال کنیم همه سرنوشت ما به برجام گره خورده است.
خانه ملت: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به وزیر نفت، خواستار ارائه گزارش و اقدامات جبرانی این وزارتخانه در قبال کشته‌شدن پنج کارگر شرکت نفت و گاز گچساران شد.
ایلنا: رئیس‌جمهور آمریکا در بدو ورود به کاخ سفید دستور منع صدور ویزا برای شهروندان کشورهای سوریه، عراق، ایران، لیبی، سومالی، سودان و یمن را صادر کرد.
مهر: عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: 11 هزار صندوق الکترونیکی رای و در حقیقت سامانه رای‌گیری الکترونیکی برای استقرار در حوزه‌های منتخب برای انتخابات شوراها پیش‌بینی شد. انتخابات سال 1396 اولین انتخابات الکترونیکی در کشور خواهد بود.
ایسنا: در آخرین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها ریاست دوره‌ای این شورا را بر عهده گرفت و محمود صادقی رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد.
خبرآنلاین: محسن رضایی در توئیتی درباره برجام نوشت: اگر آمریکا بدون واهمه و به‌سادگی برجام را نقض می‌کند، این یعنی یک اشکالی هست.
ایسنا: معصومه ابتکار در واکنش به حکم جلب فرزندش گفت: جای تعجب دارد پرونده شخصی که ممکن است بین دو نفر با اختلاف‌نظر پیش آید، تنها به خاطر اینکه مادر یکی از طرفین از مسوولان است، به رسانه‌ها کشیده شود و فرآیند قضائی را تحت تاثیر قرار دهد.
ایرنا: سخنگوی دولت در واکنش به اتهامات وارده به حسن فریدون گفت: قوه قضائیه قوه مستقلی است و انگیزه کافی برای برخورد با کسانی که جرم یا فساد کردند را دارد و نیازی به زحمت فرد یا نماینده‌ای نیست که نامه بنویسد و درخواست کند.
الف: وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ادامه همکاری با دولت بعدی روحانی گفت: تا زنده‌ایم باید کار کنیم. اما حضور من در دولت بعد، بستگی به تصمیم بزرگ‌ترها دارد.
تسنیم: احمد توکلی گفت: سکوت آقای روحانی در قبال جرم‌های برادرش ناپسند بوده است؛ این سکوت به نفع دولت و آقای روحانی نیست و باید هرچه سریع‌تر موضع اصلی خود را در قبال برادرش مشخص کند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید