شناسه خبر : 10468 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: اگر آمریکا توافق هسته‌ای را کنار بگذارد ما نیز آمادگی داریم تا برنامه هسته‌ای‌مان را به حالت عادی بازگردانیم.
ایلنا: سخنگوی قوه قضائیه گفت که شکایت رئیس دولت اصلاحات از سردار نقدی در دادسرا ثبت شده است.
ایسنا: آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: برجام کار خوبی بود که صورت گرفت؛ اما نباید همه سرنوشت کشور را به برجام گره بزنیم، نباید خیال کنیم همه سرنوشت ما به برجام گره خورده است.
خانه ملت: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به وزیر نفت، خواستار ارائه گزارش و اقدامات جبرانی این وزارتخانه در قبال کشته‌شدن پنج کارگر شرکت نفت و گاز گچساران شد.
ایلنا: رئیس‌جمهور آمریکا در بدو ورود به کاخ سفید دستور منع صدور ویزا برای شهروندان کشورهای سوریه، عراق، ایران، لیبی، سومالی، سودان و یمن را صادر کرد.
مهر: عضو هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: 11 هزار صندوق الکترونیکی رای و در حقیقت سامانه رای‌گیری الکترونیکی برای استقرار در حوزه‌های منتخب برای انتخابات شوراها پیش‌بینی شد. انتخابات سال 1396 اولین انتخابات الکترونیکی در کشور خواهد بود.
ایسنا: در آخرین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها ریاست دوره‌ای این شورا را بر عهده گرفت و محمود صادقی رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد.
خبرآنلاین: محسن رضایی در توئیتی درباره برجام نوشت: اگر آمریکا بدون واهمه و به‌سادگی برجام را نقض می‌کند، این یعنی یک اشکالی هست.
ایسنا: معصومه ابتکار در واکنش به حکم جلب فرزندش گفت: جای تعجب دارد پرونده شخصی که ممکن است بین دو نفر با اختلاف‌نظر پیش آید، تنها به خاطر اینکه مادر یکی از طرفین از مسوولان است، به رسانه‌ها کشیده شود و فرآیند قضائی را تحت تاثیر قرار دهد.
ایرنا: سخنگوی دولت در واکنش به اتهامات وارده به حسن فریدون گفت: قوه قضائیه قوه مستقلی است و انگیزه کافی برای برخورد با کسانی که جرم یا فساد کردند را دارد و نیازی به زحمت فرد یا نماینده‌ای نیست که نامه بنویسد و درخواست کند.
الف: وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ادامه همکاری با دولت بعدی روحانی گفت: تا زنده‌ایم باید کار کنیم. اما حضور من در دولت بعد، بستگی به تصمیم بزرگ‌ترها دارد.
تسنیم: احمد توکلی گفت: سکوت آقای روحانی در قبال جرم‌های برادرش ناپسند بوده است؛ این سکوت به نفع دولت و آقای روحانی نیست و باید هرچه سریع‌تر موضع اصلی خود را در قبال برادرش مشخص کند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها