شناسه خبر : 32677 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

سرویس غذای شرکتی مامان پز ،اولین سرویس جامع تامین غذای کارکنان در شرکت ها

سرویس غذای شرکتی مامان پز اولین سرویس جامع برای تامین غذای کارکنان در شرکت ها و سازمان هاست که با دارا بودن منوی شرکتی بسیار متنوع غذای خانگی و رستورانی، راه حلی جامع برای تامین غذای شرکت ها و سازمان هاست.

مهم ترین سرمایه هر سازمانی ، سرمایه انسانی است. تمامی مدیران تلاش می کنند تا بهره وری شرکت را افزایش و هزینه های سازمان را کاهش دهند. از جمله موارد تاثیر گذار بر بهره وری شرکت و کارکنان که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد، تغذیه کارمندان در محیط کاری است.

غذایی که ما مصرف می کنیم بر روی عملکرد کاری ما تاثیر گذار خواهد بود ، به همین دلیل غذای شرکتی سالم و بهداشتی یکی از نیازهای اولیه شرکت ها و سازمان های حرفه ای ست.

مامان پز اولین وب سایت ارائه غذای خانگی سالم و بهداشتی می باشد. در سرویس غذای شرکتی مامان پز بیش از 500 کدبانوی هنرمند و 100 رستوران برتر تهران آماده ارائه خدمت به شرکت هایی است که به تهیه غذا برای کارکنان می پردازند.

مادرانی که به عنوان همکار در وب سایت مامان‌پز فعالیت دارند، دارای کارت بهداشت از مراکز بهداشت شهر تهران می‌باشند. با ارزیابی مستمر و دریافت بازخور از مشتریان و ارزیابی کیفی و کمی غذاها قبل و پس از تحویل به مشتری باعث شده تا سرویس غذای پرسنلی مامان‌پز دارای بالاترین سطح کیفیت شهر تهران باشد.

مامان پز2

اپلیکیشن مامان‌پز، راه حلی پیشرفته برای سفارش غذای شرکتی

با اپلیکشن شرکتی مامان‌پز، به راحتی می توانید سفارشات غذای شرکتی خود را مدیریت کنید.

مدیر شرکت می‌تواند با ایجاد یک حساب شرکتی، تمامی افراد شرکت را به این اپلیکیشن دعوت کرده و کارمندان از منوی غذای شرکتی ایجاد شده توسط مدیر، غذای مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

ویژگی‌های منحصر به فرد اپلیکیشن شرکتی مامان‌پز:

  • امکان ایجاد منو غذای شرکتی متنوع از غذاهای خانگی و رستوران‌های برتر تهران برای کارمندان
  • ارسال اعلان یادآوری و امکان انتخاب خودکار غذا توسط نرم‌افزار، برای جلوگیری از فراموشی ثبت غذای کارمندان
  • مشاهده گزارش میزان هزینه‌ها و میزان رضایت کارکنان در هر دوره زمانی
  • امکان ثبت نظرات کارمندان در مورد هر غذا
  • جلوگیری از ایجاد هرج و مرج ایجاد شده توسط پیک‌ها در زمان ناهار و وعده‌های غذایی
  • امکان تعریف نامحدود حساب کاربری برای مهمانان شرکت
  • امکان تخصیص اعتبار درون برنامه‌ای به کارمندان برای سفارش غذا توسط خود کارمندان ، پرداخت هزینه غذا توسط خود کارمند و یا به صورت مشترک

مامان پز1

سفارش غذای سازمانی شما در مامان پز

اگر شما هم به این نتیجه رسیدید که برای حل چالش غذای کارکنان شرکت و یا سازمانتان نیاز به تهیه غذای سالم، بهداشتی و باکیفیت از یک شرکت معتبر دارید، همین الان برای استفاده از سرویس غذای شرکتی مامان‌پز اقدام کنید! به این ترتیب یک دغدغه همیشگی را از خودتان و کارمندان دور کرده‌اید. همچنین با رفع این چالش بهره وری کارکنان به میزان محسوسی می‌تواند افزایش پیدا کند.

خبر خوب این است که مامان پز برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که تازه به جمع همراهان مامان‌پز می‌پیوندند، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ است. برای بهره مندی از این تخفیف‌ها می‌توانید به صفحه غذای شرکتی مامان پز مراجعه و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

021-46129365