شناسه خبر : 35357 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، با اشاره به «حرکت‌های مومنانه مردم کشورمان در ایام کرونا» توصیه کرد که دولت و به خصوص مردم در حد توان و وسع خود به مردم حادثه‌دیده لبنان نیز کمک کنند.

ایلنا: جمال عرف، معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور، پس از برگزاری بیست‌و‌هفتمین جلسه ستاد انتخابات کشور، با اعلام تصویب نهایی برگزاری مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس در روز ۲۱ شهریورماه ۱۳۹۹، تاکید کرد: طبق مصوبه صریح ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، مقرر شد انتخابات، طبق پروتکل و دستورالعمل بهداشتی ویژه وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برگزار شود.

ایرنا: علی ربیعی، سخنگوی دولت، گفت: ادعای بی‌پایه دخالت ایران در انتخابات آمریکا، به منظور استفاده انتخاباتی از ایران‌هراسی است. جمهوری اسلامی ایران هیچ علاقه‌ای به مداخله در سیاست‌های حزبی در آمریکا ندارد و هیچ مزیتی در برتری یکی از دو حزب آمریکا بر دیگری نمی‌بیند.

فارس: فرمانده سپاه ولی امر درباره سخنان اخیر فتاح پیرامون ملک جماران، گفت: احتمالاً آقای فتاح مطلع نبوده‌اند که سپاه برای استرداد زمین و سوله موصوف به ملک جماران پیشقدم بوده و از مدتی پیش با معاونان بنیاد برای واگذاری آن به توافق رسیده است.

مهر: اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، گفت: متاسفانه عده‌ای نمی‌خواهند واقعیت‌های جنگ اقتصادی و مسائل مرتبط با کرونا را بپذیرند و عملکرد دولت را زیر سوال می‌برند. تحریم‌ها قرار بوده اقتصاد کشور را نابود کند اما با اتکا به توان داخلی توانسته‌ایم روی پای خود بایستیم و مانع از فروپاشی اقتصاد کشور شویم. در بدترین شرایط قفسه‌ها و طبقات فروشگاه‌ها مملو از کالاهای مورد نیاز مردم است.

تسنیم: سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء پروژه‌های استراتژیک، اظهار کرد: امروز بعضاً اعتقادی در کشور وجود دارد که کشور به بن‌بست رسیده و با این مشکلات نمی‌شود کشور را اداره کرد اما باید گفت که به‌رغم همه فشارها و تحریم‌ها می‌شود کشور را ساخت. در کشور هیچ بن‌بستی وجود ندارد، منتها باید از ظرفیت‌های سرشار کشور بجا و به موقع استفاده کرد.

خبرآنلاین: علی مطهری، نماینده سابق مجلس، در توئیتی در واکنش به اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان، نوشت: سخنان آقای فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در احقاق حقوق ملت از افراد و نهادهای قدرتمند سیاسی و نظامی که حتی شامل سپاه ولی امر نیز می‌شد قابل تقدیر و گامی است برای اصلاح امور. نیت‌خوانی و مرتبط کردن آن با انتخابات ۱۴۰۰ درست نیست، با شخصیت ایشان هم نمی‌سازد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها