شناسه خبر : 31963 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: علی ربیعی، سخنگوی دولت، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید دولتی است که در میانه میدان جنگ ایستاده و شرایط را تحمل می‌کند و همه تلخی‌ها را به جان خود می‌خرد تا کام جامعه شیرین باشد.

تسنیم: حسین دهقان، مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: یقیناً اجازه نخواهیم داد که ائتلافی در منطقه ما علیه ما به اصطلاح ایجاد وضعیت کند. ما حتماً این وضعیت را تحمل نخواهیم کرد.

صداوسیما: حسن خمینی، تولیت آستان امام خمینی، گفت: یک دولت نابخرد در ایالات‌متحده گستاخانه طالب فروپاشی ملت ایران است و از جمهوری اسلامی فراتر می‌اندیشد. دشمنان ظلم بسیار وسیعی را متوجه کشورمان کرده‌اند و جا دارد همه ارکان حکومت و مردم به دولت که در سنگر اول خدمت‌رسانی است کمک کنند.

فارس: احمد توکلی، رئیس هیات‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت، در نامه‌ای از رئیس مجلس خواست با اصلاح فوری آیین‌نامه داخلی مجلس، متهمان به فساد و خیانت را تا محکومیت یا برائت، از ورود به خانه ملت منع کند.

فارس: غلامحسین غیب‌پرور، مشاور عالی فرمانده کل سپاه، گفت: خدا نکند برخی سفرهای سرزده به اجلاس‌های خارجی از روی استیصال و خودباختگی باشد و خدا نکند زانوهای مسوولان ما بلرزد.

باشگاه خبرنگاران: احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان، در حاشیه بازدید از سامانه موشکی باور ۳۷۳ و نمایشگاه دستاوردهای وزارت دفاع گفت: به کوری چشم دشمنان، ما لحظه‌ای دست از تولید تجهیزات و ادوات مورد نیازمان برنمی‌داریم.

فارس: لعیا جنیدی، معاون حقوقی رئیس‌جمهوری، با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک با شورای نگهبان گفت: قرار است در چارچوب تعامل با شورای نگهبان اقدامات خوبی انجام شود.

ایلنا: حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران همان‌گونه که فعالیت فرهنگی دارد به‌طور حتم فعالیت سیاسی هم خواهد داشت، گفت: خیالتان راحت، سپاه پاسداران در سیاست حضور فعال خواهد داشت. سیاست ما عین دیانت ماست.

فارس: حسینعلی حاجی‌دلیگانی، نماینده شاهین‌شهر، گفت: متاسفانه 58 نفر امروز در مجلس غیبت غیرموجه دارند. مجلسی که اکثریتش انقلابی نباشد، یعنی همین که ما امروز آن را می‌بینیم.

ایسنا: سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: آنچه ترامپ با زور و مکرون با فریب دنبال می‌کند، با باور ملی ما به توانایی‌های جوانان میهن پاسخ داده خواهد شد.

دراین پرونده بخوانید ...