شناسه خبر : 31963 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: علی ربیعی، سخنگوی دولت، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید دولتی است که در میانه میدان جنگ ایستاده و شرایط را تحمل می‌کند و همه تلخی‌ها را به جان خود می‌خرد تا کام جامعه شیرین باشد.

تسنیم: حسین دهقان، مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: یقیناً اجازه نخواهیم داد که ائتلافی در منطقه ما علیه ما به اصطلاح ایجاد وضعیت کند. ما حتماً این وضعیت را تحمل نخواهیم کرد.

صداوسیما: حسن خمینی، تولیت آستان امام خمینی، گفت: یک دولت نابخرد در ایالات‌متحده گستاخانه طالب فروپاشی ملت ایران است و از جمهوری اسلامی فراتر می‌اندیشد. دشمنان ظلم بسیار وسیعی را متوجه کشورمان کرده‌اند و جا دارد همه ارکان حکومت و مردم به دولت که در سنگر اول خدمت‌رسانی است کمک کنند.

فارس: احمد توکلی، رئیس هیات‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت، در نامه‌ای از رئیس مجلس خواست با اصلاح فوری آیین‌نامه داخلی مجلس، متهمان به فساد و خیانت را تا محکومیت یا برائت، از ورود به خانه ملت منع کند.

فارس: غلامحسین غیب‌پرور، مشاور عالی فرمانده کل سپاه، گفت: خدا نکند برخی سفرهای سرزده به اجلاس‌های خارجی از روی استیصال و خودباختگی باشد و خدا نکند زانوهای مسوولان ما بلرزد.

باشگاه خبرنگاران: احمد جنتی، رئیس مجلس خبرگان، در حاشیه بازدید از سامانه موشکی باور ۳۷۳ و نمایشگاه دستاوردهای وزارت دفاع گفت: به کوری چشم دشمنان، ما لحظه‌ای دست از تولید تجهیزات و ادوات مورد نیازمان برنمی‌داریم.

فارس: لعیا جنیدی، معاون حقوقی رئیس‌جمهوری، با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک با شورای نگهبان گفت: قرار است در چارچوب تعامل با شورای نگهبان اقدامات خوبی انجام شود.

ایلنا: حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران همان‌گونه که فعالیت فرهنگی دارد به‌طور حتم فعالیت سیاسی هم خواهد داشت، گفت: خیالتان راحت، سپاه پاسداران در سیاست حضور فعال خواهد داشت. سیاست ما عین دیانت ماست.

فارس: حسینعلی حاجی‌دلیگانی، نماینده شاهین‌شهر، گفت: متاسفانه 58 نفر امروز در مجلس غیبت غیرموجه دارند. مجلسی که اکثریتش انقلابی نباشد، یعنی همین که ما امروز آن را می‌بینیم.

ایسنا: سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: آنچه ترامپ با زور و مکرون با فریب دنبال می‌کند، با باور ملی ما به توانایی‌های جوانان میهن پاسخ داده خواهد شد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها