شناسه خبر : 30789 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایرنا: معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به انجام نرسیدن توافقات بین مسوولان وزارت حج عربستان و ایران و نیز از دست رفتن زمان اعزام، امسال به‌طور قطع، حج عمره نخواهیم داشت.

ایسنا: محمد سلیمانی، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت برای انتخابات مجلس یازدهم در تهران فعلاً بنای ما بر لیست مستقل است. می‌ارزد که یک‌سال وقت بگذاریم و تلاش کنیم تا افراد صالح در مجلس حاضر باشند.

تسنیم: علی لاریجانی با اشاره به اینکه برخی مقامات آمریکایی اعلام کرده‌اند که ایران نباید آب سنگین تولید کند، گفت: به چه دلیل نباید آب سنگین تولید کند، ما متناسب با قراردادی که بسته‌ایم خلافی مرتکب نشده‌ایم، ما کار غنی‌سازی خود را انجام می‌دهیم و به هیچ کشوری هم ارتباطی ندارد. شما می‌خواهید بخرید یا نخرید.

تسنیم: حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم از اعلام نظر مخالف هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت با استانی شدن انتخابات خبر داد.

خبرآنلاین: به گزارش انستیتوی بین‌المللی پژوهش‌های صلح استکهلم (سیپری)، هزینه‌های نظامی آمریکا، چین، عربستان، هند و فرانسه به ‌صورت مشترک برابر با هزینه‌های نظامی همه کشورهای دیگر است. این موسسه هزینه نظامی ایران را حدود ۱۳ میلیارد تومان تخمین زده که ۹ درصد نسبت به سال قبل کاهش داشته است.

ایسنا: احمد جنتی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: برخی فکر می‌کنند که باید دل مردم را خالی کنند و بگویند دشمن خیلی نیرومند است و ما نمی‌توانیم در برابر نیروی او مقاومت کنیم و به شکلی باید با او کنار بیاییم.

باشگاه‌خبرنگاران: سرلشکر جعفری گفت: به صفر رسیدن صادرات نفت ایران برای سایرین هم مشکل‌ساز خواهد بود. همه می‌دانند توانایی بستن تنگه هرمز را داریم. البته امیدواریم با سر عقل آمدن دشمنان این اتفاق پیش نیاید.

خانه‌ملت: وزیر علوم از پلمب ۲۵ واحد متخلف فروش پایان‌نامه خبر داد و گفت: برخی مراکز پژوهشی در گذشته مدارک الکی و تقلبی و بدون آزمون به افراد دادند که پرونده تک‌تک آنها در حال بررسی است و مدرک آنها را باطل می‌کنیم.

ایسنا: وزیر کشور با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم تکلیف خود را درباره مهاجرین نادیده بگیریم، گفت: در حال حاضر تهران ۱۱میلیونی رتبه یک بزهکاری را دارد و ما گرفتار عدم ‌توازن و تعادل در کشور شده‌ایم.

ایسنا: جعفری‌دولت‌آبادی دادستان سابق تهران گفت: بابک زنجانی در شش سال گذشته ۳۰ هزار نامه نوشته است، اینها را می‌گویم که در تاریخ بماند و آنها که می‌گفتند آقای دادستان چه می‌کنید، بدانند که تمامی این نامه‌ها خوانده شد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها