شناسه خبر : 30260 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

باخبرگزاری‌ها (سیاسی)

خبرآنلاین: سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به موضوع تحریم انتخابات نوشت: تحریم انتخابات حربه‌ای زنگ‌زده است و آنان که بر این تنور می‌دمند، آزاداندیش نیستند، جزم‌اندیش‌اند. تحریم انتخابات، نه دوستی، که دشمنی با مردم است. البته همیشه روسیاهی نصیب تحریم‌کنندگان شده است.

ایسنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سوالات و ابهامات زیادی درباره توصیه‌هایFATF وجود دارد، از دولت انتظار می‌رود با دیپلماسی قوی، کشور را از فرو غلتیدن در باتلاقی جدید باز دارد.

جماران: علی یونسی وزیر اطلاعات دولت اصلاحات در پاسخ به این سوال که تغییرات قوه قضائیه را مثبت می‌دانید، گفت: بله، هم گزینه‌ای که مطرح شده است و هم کسانی که بنا هست به کمک ایشان بیایند را مثبت می‌بینم.

فارس: ۳۵ نماینده مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خواستار برگزاری علنی دادگاه حسین فریدون شدند.

ایرنا: با تصویب هیات وزیران، لایحه «جامع انتخابات» برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

تسنیم: فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: در کشور خودمان برای اولین بار برای نگهداری مهمات از تونل‌های زیرزمینی در سال ۶۳ استفاده شد و تا به امروز هم برای نگهداری و ساخت موشک از این روش استفاده می‌شود.

ایلنا: محمدرضا خباز، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: تداوم موفقیت اصلاح‌طلبان در انتخابات مشروط به این است که مانند سال‌های ۸۴ و ۸۸ خودشان با هم درگیر نشوند.

ایلنا: پس از چندین ماه رایزنی و تلاش مسوولان جمعیت هلال‌احمر، مشکلات ایجادشده برای فعالیت بیمارستان ایرانیان دوبی رفع و مجوز فعالیت این بیمارستان تحت مالکیت جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران تمدید شد.

ایلنا: سیداحسان قاضی‌زاده‌هاشمی عضو هیات نظارت بر سازمان صداوسیما درباره فروش آرشیو این سازمان به یک شبکه فارسی‌زبان خارجی گفت: آرشیو صداوسیما در طول زمان‌های مختلف فروخته شده و به‌ واسطه شخص ثالثی از کشور خارج شده است.

ایسنا: وزیر اطلاعات گفت: اشتباه است که در این شرایط به جان هم بیفتیم و سمت و سوی افکار عمومی را طوری رقم بزنیم که به نفع دشمن تمام شود و آنچه دشمن می‌خواهد بشود. برخی مرگ بر آمریکا می‌گویند ولی خلاف مصالح نظام عمل می‌کنند.

ایرنا: عبدالله ناصری، عضو شورای مشورتی اصلاح‌طلبان گفت: تردید ندارم که پالرمو در نهایت امضا خواهد شد، اما مخالفان پالرمو و کنوانسیون‌های مشابه، ابتدا هزینه‌ای را بر کشور تحمیل می‌کنند و سپس به آن تن می‌دهند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها