شناسه خبر : 30029 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

باخبرگزاری‌ها (سیاسی)

خبرآنلاین: وزیر ارتباطات گفت: پیام برخی ائمه‌ جمعه برای رفع فیلتر تلگرام را دریافت کردیم اما دستگاه قضا همچنان بر سر نظر خود باقی است و ما تغییری در عقیده دستگاه قضایی نسبت به این مساله نمی‌بینیم.

ایسنا: دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت رفع فیلتر تلگرام اساساً منتفی است.

ایرنا: مصباح یزدی با انتقاد از برخی نهادها که هدف اصلی انقلاب اسلامی را رفع فقر و محرومیت وانمود می‌کنند، گفت: اگر این‌گونه باشد، انقلاب اسلامی چه تفاوتی با انقلاب‌های مارکسیستی و لیبرالیستی دارد.

خانه ملت: سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون قضایی مقرر شد قوه قضائیه سامانه الکترونیکی را برای ثبت اطلاعات افراد بازداشتی راه‌اندازی کند.

ایسنا: آیت‌الله سیداحمد خاتمی در رابطه با تدبیر خبرگان برای رهبری گفت: اگر از من بپرسید شخص خاصی را در نظر گرفته‌اید، بنده که عضو کمیسیون تحقیق خبرگان، عضو هیات‌رئیسه خبرگان و سخنگوی هیات‌رئیسه هم هستم، می‌گویم که مطلقاً یک فرد هم در این زمینه مطرح نشده است.

ایسنا: وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد نشست سه‌جانبه روسیه، ایران و ترکیه درباره سوریه با توافق انجام‌شده در ماه فوریه برگزار می‌شود.

تسنیم: رئیس سازمان زندان‌ها از تصویب نهایی جزئیات عفو گسترده اعلام‌شده توسط رئیس قوه قضائیه در کمیسیون عفو و بخشودگی خبر داد.

میزان: وزیر کشور با بیان اینکه لایحه جامع انتخابات به مجلس ارسال شده، گفت: در صورتی که این لایحه به زودی اعلام وصول شود و در دستور کار کمیسیون تخصصی و صحن قرار گیرد، می‌توان انتخابات سال آینده را بر آن اساس برگزار کرد.

فارس: حسن روحانی طی نامه‌ای سعید نمکی را به عنوان وزیر پیشنهادی بهداشت برای اخذ رای به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

ایرنا: محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، بر اثر ایست قلبی درگذشت.

خبرآنلاین: سخنگوی سپاه درباره ادعای آلمان در ماجرای تحریم ماهان‌ایر گفت: ادعای آلمانی‌ها مبنی ‌بر اینکه پس از تحریم‌ها، ایران برای جابه‌جایی تجهیزات نظامی از شرکت هواپیمایی ماهان‌ایر استفاده می‌کند، ادعایی واهی است.

الف: آیت‌الله جوادی گفت: حج بالذاته یک حرکت سیاسی است، اما نباید سیاست‌های دنیایی را به حج ارتباط داد، هرگز نباید اقداماتی مانند حمله به سفارت عربستان صورت پذیرد، این کار خلاف دستور دین است، نباید انتظار داشت چنین حرکاتی انجام پذیرد و در مقابل، آنها حرکتی انجام ندهند!

ایرنا: استاد جمعیت‌شناسی که چند وقت پیش با اتهام نفوذ بازداشت شده بود، از زندان آزاد شد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها