شناسه خبر : 29878 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

باخبرگزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: دستگاه دیپلماسی ایران تصمیم دارد، همکاری‌های خود با اتحادیه اروپا در حوزه مبارزه با ترانزیت مواد مخدر و مهاجران را قطع کند و به این نوع همکاری‌ها پایان دهد.

ایرنا: رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: ما به گفت‌وگوی خود با اروپا در مورد برجام و کانال مالی ادامه می‌دهیم ولی به آن دل نمی‌بندیم و تعامل خود را با دیگران معطل اروپا نکرده و نمی‌کنیم.

ایلنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور یکی از تهدیدات کشور را در حوزه هوشمندسازی اشیا دانست و گفت: به عنوان مثال با فروش دوربین‌های مداربسته و تعریف برنامه‌هایی، این دستگاه‌ها هر چیزی را تصویربرداری می‌کنند یک نسخه از آن را به آدرس ارسال کند.

مهر: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: الان سیستم اداری و مدیریتی کشور در گل مانده است و در بمباران اقتصادی دشمن، دچار به‌هم‌ریختگی شده است، نمی‌شود دست روی دست گذاشت و تسلیم شد.

فارس: وزیر اطلاعات با اشاره به ضرورت حفظ و تقویت همدلی در کشور گفت: دشمن هرگاه میان ما اختلاف ببیند عربده‌کشی می‌کند.

فارس: سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، معتقد است افسران و سربازان جنگ اقتصادی امروز، تولیدکنندگان هستند و باید توجه داشت اگر در این جنگ کسی مجروح شد، باید به کمک او بیایند، نه اینکه او را در وسط میدان جنگ رها کنند.

تسنیم: مصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به بررسی طرح استانی شدن انتخابات در مجلس گفت:‌ این طرح منطبق بر سیاست‌های کلی نظام نیست و بعید است بدون اعمال تغییرات اساسی به تصویب برسد.

ایسنا: آیت‌الله جوادی آملی با بیان اینکه به لطف الهی همه چیز در این مملکت داریم و همه منابع در اختیار ماست، عنوان کرد: مشکل ما بی‌عرضگی و بی‌مدیریتی از یک‌سو و اختلاس نجومی و احتکار از سوی دیگر است.

ایسنا: در پی انتشار خبری مبنی بر عدم بازگشت مرتضوی به ایران پس از راهپیمایی اربعین حسینی در کربلا یک منبع آگاه اعلام کرد که این خبر صحت ندارد و سعید مرتضوی در زندان است.

عصرایران: برایان هوک، رئیس گروه اقدام ویژه ایران در وزارت امور خارجه آمریکا، گفته است به دلیل آنکه حکومت ایران سابقه شهروندان ایرانی را برای بررسی در اختیار آمریکا قرار نمی‌دهد، محدودیت سفر ایرانی‌ها به آمریکا لغو نخواهد شد.

ایسنا: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری چقدر باید فریاد بزنند که روحانیون نباید سراغ تجملات بروند. من خودم از مقام معظم رهبری شنیدم که اگر مسائل امنیتی وجود نداشت با پیکان رفت‌وآمد می‌کردم.

دراین پرونده بخوانید ...