شناسه خبر : 29158 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بریده روزنامه‌ها (سیاسی)

تسنیم: حسین مقصودی، نماینده مردم سبزوار در مجلس، از به جریان افتادن طرح استیضاح دو وزیر آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری در قوه مقننه خبر داد.

ایسنا: بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه، از سفر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به پاکستان برای پیگیری آخرین اقدامات دولت پاکستان برای تامین امنیت و آزادی مرزبانان کشورمان خبر داد.

ایرنا: سیدمحمد حسینی، سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، گفت که جمنا، فعالیت‌های خود را برای انتخابات دور یازدهم مجلس شورای اسلامی از سال ۹۸ و پس از تشکیل شورای مرکزی جدید خود آغاز می‌کند.

میزان: آیت‌الله مکارم‌شیرازی با اشاره به دم زدن آمریکایی‌ها از ۱۳ آبان و اعمال تحریم‌های جدید از این تاریخ گفت: ۱۳ آبان می‌آید و می‌گذرد و تحریمی بر آنچه هست افزوده نخواهد شد و ان‌شاءالله اتفاقی نخواهد افتاد.

انتخاب: سیداحمد علم‌الهدی، نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی گفت: بعد از پنج سال یک آقایی از مسوولان بگوید اختیار تغییر منشی هم نداشتم. شما پنج سال است برنامه‌ریز و سیاستگذارید و اگر اختیار انتخاب منشی نداشتی چرا ماندی؟

ایسنا: علیرضا رحیمی، عضو هیات رئیسه مجلس، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: اطلاعات سپاه طی نامه رسمی به مجلس، ادعای واگذاری ۲۵۰۰ گرین‌کارت به مقامات ایرانی در جریان مذاکرات برجام را تکذیب کرد.

ایرنا: محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، در توضیح اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت امور خارجه گفت: تنها سه سفیر از مجموعه وزارت امور خارجه مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان خواهند شد.

صداوسیما: دبیرکل پیشین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در توئیتی انتقادی نوشت: می‌توانیم با اسرائیل که سرزمین مردم فلسطین را چندین دهه اشغال کرده است، دور میز مذاکره بنشینیم اما نمی‌توانیم با ترکیه یا ایران گفت‌وگو کنیم! می‌توانیم حل مسائلمان را به ابرقدرت‌ها بسپاریم اما نمی‌توانیم با برادرانمان ارتباط متقابل داشته باشیم!

ایسنا: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز ابعاد حادثه تروریستی میرجاوه و ربوده شدن تعدادی از نیروهای هنگ مرزی روشن نشده است، گفت: باید در شرایط کنونی به جای برخورد توام با خشونت از هر امکانی استفاده کرد تا جان این افراد نجات پیدا کند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها