شناسه خبر : 23102 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها

ایسنا: سخنگوی دولت از مطرح شدن مباحثی درباره حصر در شورای عالی امنیت ملی خبر داد و گفت: با خروج نیروهای امنیتی ان‌شاءالله گام‌های بعدی هم برداشته خواهد شد.

ایرنا: محمدرضا عارف با اجماع اعضای فراکسیون امید مجدداً به عنوان رئیس این فراکسیون در سال دوم فعالیت آن انتخاب شد. محمد فیضی، محمود صادقی و مسعود پزشکیان از ترکیب هیات رئیسه کنار رفتند و به جای آنها علیرضا رحیمی، الیاس حضرتی و علی نجفی به ترکیب هیات رئیسه دوره جدید اضافه شدند.

ایسنا: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از تصویب طرح تحقیق و تفحص از شرکت فرودگاه‌های کشور خبر داد.

ایرنا: رئیس‌جمهور در پیامی قهرمانی امیدآفرین نوجوانان تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۷ نوجوانان جهان را به ملت بزرگ ایران تبریک گفت.

تسنیم: نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه با معاون عربی و آفریقایی وزیر امور خارجه دیدار و رایزنی کرد.

خانه ملت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک فوریت طرح حمایت از مرمت و احیای بافت‌های تاریخی‌- فرهنگی را تصویب کردند.

مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی «حسن یزدانی» در مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در فرانسه را تبریک گفت.

ایسنا:   علی‌اکبر جوانفکر، مشاور رسانه‌ای محمود احمدی‌نژاد با تایید خبر احضارش به دادگاه گفت: ظاهراً آقای دولت‌آبادی خیلی از من خوشش می‌آید که مرتب من را احضار می‌کند و باید کاری کنیم که این علاقه کمتر شود.

فارس: رئیس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه دولت عراق با تردد زائران از مرز خسروی موافقت کرده است، گفت: امسال لغو روادید نداریم و تمام زائران باید پس از دریافت روادید وارد عراق شوند.

ایلنا: رئیس سازمان انرژی اتمی در رابطه با احتمال برگزاری نشست وزیران خارجه ایران و 1+5 درباره برجام در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل گفت: تا جایی که با آقای ظریف صحبت داشتم احساس من این است که احتمالاً آقای ظریف درباره برگزاری چنین نشستی اقدام خواهند کرد.

ایرنا: وزیر کشور گفت: بنا داریم جابه‌جایی استانداران و فرمانداران حداقلی باشد و تلاش می‌کنیم تا آخر شهریور این تغییرات انجام شود.

ایلنا: رئیس‌جمهور در حکمی حسام‌الدین آشنا را به عنوان «مشاور رئیس‌جمهور و رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک» منصوب کرد.

ایلنا: سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تشریح آخرین وضعیت لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان گفت: مجرمانی که اقدام به خرید و فروش یا قاچاق اعضای بدن کودک کنند، به مجازات حبس ۱۰ تا ۱۵ سال محکوم می‌شوند.

 

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها