شناسه خبر : 22900 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها

ایسنا: خبرگزاری آناتولی از دیدار رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه و سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران که در صدر هیات بلندپایه نظامی و سیاسی وارد آنکارا شده‌اند خبر داد.

ایلنا: حسن روحانی در دو حکم جداگانه سورنا ستاری را در سمت معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و محمدعلی شهیدی را در سمت معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید ابقا کرد.

مهر: با حکم رئیس‌جمهور؛ دکتر مسعود نیلی به‌عنوان دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقتصادی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب شد.

ایسنا: پایگاه خبری، تحلیلی میدل‌ ایست آی گزارش داد: ولیعهد عربستان در دیدار با مقامات پیشین آمریکایی گفته است که قصد خروج از جنگ یمن را دارد و با بهبود روابط واشنگتن با تهران مخالفتی نداشته است.

ایرنا: محمود احمدی‌نژاد با آیت‌الله سید‌محمود هاشمی‌شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌وگو کرد. 

تسنیم: بر اساس مصوبه نمایندگان مجلس، دولت مکلف به اختصاص ۱۰ هزار میلیارد ریال بودجه به نیروی قدس سپاه پاسداران شد.

مهر: استاندار تهران با بیان اینکه «نسبت به انتخاب زنان در وزارتخانه‌ها نگاه سختگیرانه‌ای وجود دارد» گفت من هم تلاش کردم فرماندار زن انتخاب کنم و حتی یک نفر را هم کاندیدا کردم ولی به دلایلی موفق نشدم. 

ایرنا: رسانه‌های ترکیه گزارش داده‌اند که کار ساخت دیوار مرزی ترکیه و ایران که از سوی آنکارا در حال انجام است تا زمستان سال 2017 به پایان خواهد رسید.

ایسنا: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به احتمال زیاد یکی از مسوولان طراز اول وزارت علوم گزینه سرپرستی این وزارتخانه است.

ایرنا: نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس از رئیس‌جمهور خواست تا دلار را از مبادلات اقتصادی و بانکی کشور حذف کند.

ایلنا: ۱۶۷ نماینده مجلس با امضای نامه‌ای از رئیس‌جمهور خواستند تا برای شفافیت وضعیت مالی وزرای پیشنهادی لیست اموال و دارایی‌های آنان به‌صورت محرمانه در اختیار نمایندگان مجلس قرار گیرد.

ایلنا: حسین کمالى رئیس خانه احزاب شد. همچنین قدرت‌علی حشمتیان نایب‌رئیس اول و شهاب‌الدین صدر نایب‌رئیس دوم خانه احزاب شدند. 

ایلنا: فریدالدین حداد‌عادل عضو جمعیت رهپویان در صفحه توئیتر خود نوشت: انتصاب آقای احمدی‌نژاد در مجمع تشخیص شانس آخر در حیات سیاسی اوست؛ نه چشم‌پوشی از اشتباهات جبران‌ناپذیر.

 

 

دراین پرونده بخوانید ...