شناسه خبر : 21598 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

مقام معظم رهبری: هرکس امنیت ‌انتخابات را به‌هم‌‌ بزند سیلی‌ می‌خورد

سه توصیه به کاندیداها

مقام معظم رهبری در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به انتخابات پیش رو گفتند: هرکس امنیت ‌انتخابات را به‌هم‌‌ بزند قطعاً سیلی‌ می‌خورد.

مقام معظم رهبری در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به انتخابات پیش رو گفتند: هرکس امنیت ‌انتخابات را به‌هم‌‌ بزند قطعاً سیلی‌ می‌خورد. 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه نظام اسلامی در برگزاری انتخابات، تازه‌کار نیست و در ۳۸ سال گذشته انتخابات متعددی را برگزار کرده و با محیط‌های فکری و وسوسه‌ها آشناست، گفتند: من چند توصیه به آقایان محترم نامزدها دارم؛ نخست آنکه قاطعانه در برنامه‌ها و اظهارات خود بگویند «مسائل اقتصادی و معیشت مردم اولویت آنها است و برای حل مشکلات اقتصادی تلاش خواهند کرد». توصیه دوم آن است که باید در اظهارات و برنامه‌های نامزدها، موضوع «استقلال ملی و عظمت و سربلندی ملت ایران»، خودنمایی کند و برجسته باشد. توصیه سوم رهبر انقلاب اسلامی به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، «حفظ امنیت ملی و آرامش کشور» بود. ایشان فرمودند آقایان کاندیداها مراقب باشند «گسل‌های اعتقادی، جغرافیایی، زبانی و قومی» را در کشور تحریک نکنند. کاندیداها مراقب باشند به‌خاطر خطای در تشخیص، طراحی نیمه‌کاره دشمن را تکمیل نکنند. امنیت برای کشور و مردم و به تبع آن برای من بسیار مهم است و باید در انتخابات، امنیت به‌طور کامل حفظ شود. رهبر انقلاب اسلامی، موضوع «اقتصاد و معیشت مردم» را هدف میان‌مدت دشمنان خواندند و خاطرنشان کردند: در طراحی بدخواهان، اقتصاد کشور نباید حرکت کند، معیشت مردم باید لَنگ بماند، کار و تولید رونق نگیرد و بیکاری به عنوان یک بلا باید عمومیت پیدا کند تا در نهایت، مردم از جمهوری اسلامی ناامید شوند. تنها راه مقابله با این هدفِ دشمن را «اجرای شعار سال» و «عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی» و «رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال» دانستند و تاکید کردند: اگر این مسیر دنبال شود، قطعاً دشمن به هدف خود نخواهد رسید. 

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها