شناسه خبر : 30792 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اقتصادی)

مهر: رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: اگر ارزرمزها خارج از چارچوب سیاست‌های مالی وارد چرخه مالی و پولی کشور شود ریال آسیب خواهد دید.

ایرنا: معاون اول رئیس‌جمهور گفت: چندین قلم را سال گذشته به عنوان کالای اساسی در نظر گرفتیم که در هر شرایطی بتوانیم آن را تهیه کنیم، کاغذ از جمله این موارد است. عده‌ای ارز ۴۲۰۰تومانی گرفتند و کاغذ وارد کردند اما آن را شبکه‌ای که وزارت ارشاد در نظر داشت توزیع نکردند. با این افراد برخورد خواهد شد.

تسنیم: احمد علیرضابیگی، نماینده مردم تبریز، از تدوین نامه‌ای از سوی نمایندگان خطاب به رئیس قوه قضائیه برای رسیدگی به تخلفات رئیس سازمان خصوصی‌سازی خبر داد.

ایسنا: احمد انارکی، نماینده مردم رفسنجان، گفت: ۳۱۸ شرکت دولتی و شبه‌دولتی ارز ناشی از صادرات را به کشور برنمی‌گردانند.

میزان: مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: خسارت اولیه ناشی از سرمازدگی به ۲۴ استان کشور تاکنون ۱۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است.

مهر: وزیر انرژی آمریکا گفت: عربستان برای جبران کمبود نفت ناشی از تحریم‌های واشنگتن علیه ایران، تولید نفت خود را افزایش می‌دهد.

ایرنا: بررسی آمارهای منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید ۴۲ هزار و ۶۲۳ دستگاه انواع خودرو در ماه نخست سال ۹۸ است که در مقایسه با مدت مشابه پارسا ل 2 /47 درصد کاهش نشان می‌دهد.

ایرنا: ملخ‌های مراکشی و ایتالیایی به دشت مغان هجوم بردند و طرح مبارزه با آفت ملخ مراکشی و ایتالیایی در سطح بیش از ۲۰ هزار هکتار از مراتع شهرستان پارس‌آباد آغاز شد.

ایرنا: دبیرکل کانون انجمن‌های صنایع غذایی ایران گفت: با افزایش دوبرابری قیمت گندم آسیابانی و دروم، مجوز افزایش ۷۰درصدی قیمت ماکارونی صادر شد.

ایسنا: در پی بارندگی‌های مناسب سال آبی جاری میزان ورودی به سدهای پنج‌گانه استان تهران از ابتدای سال آبی تاکنون با رشد ۹۵درصدی نسبت به سال گذشته به بیش از یک میلیارد و ۱۵۷ میلیون مترمکعب رسیده است.

میزان: رئیس قوه قضائیه گفت: لازم است همه دستگاه‌های دولتی اعم از سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان تعزیرات حکومتی، وظایف قانونی خود را در حوزه نرخ‌گذاری و نظارت بر قیمت‌ها انجام دهند و پیش از آنکه دستگاه قضایی ورود کند، این وضعیت را که مردم هر روز با یک نرخ جدید مواجه می‌شوند، سامان دهند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها