شناسه خبر : 29717 لینک کوتاه

باخبرگزاری‌ها (اقتصادی)

ایسنا: مرکز آمار نرخ تورم 12ماهه منتهی به آذرماه ۱۳۹۷ را ۱۸ درصد و بانک مرکزی 2 /21 درصد اعلام کرد. به گزارش مرکز آمار تورم نقطه‌به‌نقطه 4 /37 درصد است.

باشگاه خبرنگاران: متوسط هزینه سالانه خانوار شهری در سال ۹۶ در مقایسه با سال ۹۵، 7 /15 درصد افزایش یافته است.

تسنیم: انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اعلام کرد با هرگونه افزایش قیمت خودرو شدیداً مخالف است.

خبرآنلاین: متوسط قیمت فروش هر متر زیربنای مسکونی معامله‌شده در تابستان 97، نسبت به فصل قبل 9 /14 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 4 /44 درصد، افزایش داشته است.

تسنیم: بر اساس آمار وزارت صنعت میزان تولید انواع خودروهای سواری در پایان آبان‌ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 /58 درصد افت کرد.

خبرآنلاین: رئیس دیوان محاسبات گفت ولی‌الله سیف رئیس سابق بانک مرکزی نامه‌ای به او برای اعاده رسیدگی پرونده‌اش نوشته و قرار است مدارک و مستندات خود را ارائه دهد تا برای رسیدگی در اختیار حاکم شرع قرار گیرد.

مهر: دادگاهی در فرانسه، شرکت توتال فرانسه را برای پرداخت رشوه به مقامات خارجی در ارتباط با قراردادهای نفتی ۱۹۹۷ ایران، ۵۰۰ هزار یورو جریمه کرد.

ایرنا: نایب رئیس مجمع ملی صادرات دام زنده و گوشت ایران گفت: اطلاعاتی در اختیار داریم که نشان می‌دهد در هر هفته حدود هفت هزار راس دام از کشور قاچاق می‌شود.

ایرنا: رئیس کل بیمه مرکزی ایران می‌گوید شرکت‌های بیمه سالانه ۹۸ هزار میلیارد ریال غرامت ناشی از سوانح رانندگی پرداخت می‌کنند و حدود ۲۰ درصد این غرامت‌ها غیرواقعی و متقلبانه است.

ایسنا: آمار منتشرشده از سوی وزارت صمت نشان می‌دهد تولید انواع اتوبوس در آبان‌ماه امسال بسیار کاهش یافته و به صفر نزدیک شده است.

ایسنا: معاون اتاق تهران گفت: در قرارداد جدیدی که بین بانک مرکزی و بانک ملی هند بسته شده، یورو و روپیه هند سهم ۵۰درصدی از پرداخت‌ها دارند و این پول قابل انتقال به ایران است.

ایسنا: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: هیچ‌گونه گزارشی از سوی مراجع رسمی دولت آلمان در رابطه با تحریم شرکت هواپیمایی ماهان دریافت نشده است و هیچ یک از مسوولان ذی‌ربط این کشور نیز در این خصوص اظهارنظر رسمی نداشته‌اند.

ایسنا: رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی از واردات دام زنده به کشور خبر داد و گفت: مجوزها صادر و اقدامات اولیه برای واردات دام زنده انجام شده است.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها