شناسه خبر : 28289 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اقتصادی)

مهر: بانک مرکزی اعلام کرد: قراردادهای سپرده سرمایه‌گذاری که در فاصله زمانی ۲ تا ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ افتتاح شده، در صورت درخواست سپرده‌گذاران به مدت یک ماه قابل تمدید است.

ایسنا: بازار خرید و فروش کارت سوخت اخیراً در حالی داغ شده است که شرکت ملی پخش آن را غیرقانونی اعلام کرد و رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت گفت این موضوع ربطی به جایگاه‌ها ندارد و نمی‌توان روی آن نظارت کرد.

ایلنا: وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: در شرایط فعلی، حفظ صنعت هوانوردی از قیمت پروازها برای کشور بسیار مهم‌تر است و باید بتوانیم این صنعت را از گزند تحریم‌ها حفظ و در حرکت نگه داریم.

باشگاه خبرنگاران: احمد امیرآبادی‌فراهانی، عضو هیات‌رئیسه مجلس گفت: حجت‌الاسلام حسن روحانی قرار است ۶ شهریور برای پاسخگویی به وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی حضور یابد.

مهر: در چهار ماه نخست سال جاری ۱۸۰ هزار و ۷۰۶ تن موز به ارزش ۱۷۶ میلیون و ۲۳۱ هزار دلار به کشور وارد شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از لحاظ وزنی 66 /22 درصد و ارزشی 03 /2 درصد کاهش یافته است.

مهر: حسین بانکی، کارشناس سیاستگذاری حوزه سلامت گفت: فرار مالیاتی پزشکان در حال حاضر حدود شش هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است.

خبرآنلاین: بر اساس آخرین آمار بانک مرکزی از متوسط قیمت خرده‌فروشی مواد خوراکی در تهران در هفته منتهی به ۲۶ مردادماه، قیمت میوه نسبت به هفته مشابه در سال گذشته 8 /67 درصد افزایش داشته است.

فارس: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: برخی از بانک وام میلیاردی گرفتند و سکه خریدند. یکی از این افراد ۷۲ میلیارد برای اجرای چهار قرارداد از بانک تسهیلات گرفته و بلافاصله این پول را به بانک می‌دهد و پنج هزار سکه می‌خرد. همه افرادی که با پول‌های با منشأ غیرقانونی به خرید سکه اقدام کرده‌اند، باید این سکه‌ها را پس دهند.

ایسنا: رئیس قوه قضائیه گفت: فعلاً چهار شعبه دادگاه به ‌صورت ویژه برای رسیدگی به پرونده مفاسد اقتصادی تشکیل شده است. بیش از ۳۰ کیفرخواست آماده ارجاع به دادگاه است و ۱۲۰ متهم نیز در بازداشت به سر می‌برند. البته به دنبال این هستیم که محاکمه افراد مرتکب جرائم بزرگ‌تر در اولویت باشد.

تسنیم: موید حسینی صدر، مشاور سازمان برنامه و بودجه با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان در پی گرانی‌های اخیر گفت: مجلس می‌تواند از منابع افزایش قیمت ارز حقوق کارمندان و بازنشستگان را به دولت تکلیف کند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها