شناسه خبر : 25211 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها (اقتصادی)

تسنیم: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت حساب بانکی کسانی که متقاضی یارانه هستند، بررسی می‌شود و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و زنان سرپرست خانوار و برخی افراد در دهستان‌ها، بیماران خاص و گروه‌های نیازمند برای دریافت یارانه شناسایی می‌شوند.

ایسنا: معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت: تحت هر شرایطی شاغلان مجازی بیمه خواهند شد اما اگر با کارفرمایان توافق حاصل شود، کارمان بهتر پیش می‌رود.

ایلنا: یک منبع آگاه گفت: با توجه به مسوولیت‌های بالای اقتصادی مهدی جهانگیری و معلق ماندن بسیاری از امور به سبب بازداشت وی، این تصمیم گرفته شد که تحت‌الحفظ به محل کار خود برود و اوراقی که لازم است با امضای ایشان باشد، اعم از صورت‌جلسات و چک‌ها را امضا کند و برخی امورات دیگر را انجام دهد.

شانا: وزیر نفت با بیان اینکه مهار فوران چاه رگ سفید طبق پیش‌بینی‌ها انجام شد، گفت: امیدوارم صداوسیما این کار بزرگ را درست منعکس کند و فقط اخبار منفی منتشر نکند.

مهر: معاون مالیات بر ارزش‌افزوده سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با اجرای طرح مالیات بر ارزش‌افزوده ۳۰۰۰ شرکت کاغذی شناسایی شد.

ایسنا: هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک مقرره، اخذ عوارض از زمین‌های بلااستفاده و بناهای ناتمام را غیرقانونی دانست.

تسنیم: رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور دستورالعمل تکمیلی نحوه رسیدگی به تراکنش‌های بانکی مشکوک برای عملکرد سال‌های ۹۱ تا ۹۴ را ابلاغ کرد.

ایسنا: جزئیات بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی نشان می‌دهد که از بدهی حدود ۱۱۲ هزارمیلیاردی موجود بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان به بانک‌های تجاری، ۴۸ هزار میلیارد تومان به بانک‌های تخصصی و بالغ بر ۵۲ هزار میلیارد تومان به بانک‌های خصوصی اختصاص دارد. 

ایسنا: گزارشی از سیاست‌های اشتغال دانش‌آموختگان در کمیسیون علمی و فناوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام شد که بر اساس آن نرخ بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها به 20 درصد می‌رسد.

مهر: وزیر نیرو بحث زلزله را مهم‌تر از کم‌آبی ذکر کرد و گفت: مساله زلزله در کشور ما مهم‌تر از کم‌آبی است شاید کم‌آبی را با مدیریت مصرف و استفاده بهینه تامین کنیم اما زلزله بحث ماندگاری است، زیرا کشور ما روی گسل بنا شده است.

ایسنا: مدیرعامل کرمان‌خودرو گفت: با باز شدن مجدد سایت ثبت سفارش خودرو و ورود خودروهای جدید به بازار حتماً قیمت‌های کاذب فعلی در بازار شکسته شده و کاهش خواهد یافت.

خبرآنلاین: بانک مرکزی از گرانی خانه در آذرماه خبر داد؛ رشد قیمت نسبت به سال قبل تا حدود 15 درصد ثبت شده است.

دراین پرونده بخوانید ...