شناسه خبر : 27871 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: اینکه گفته شد یک نماینده ۴۰ میلیارد تومان در موسسه مالی و اعتباری سرمایه‌گذاری کرده به خودی‌خود تخلف نیست مگر آنکه این پول از طریق رانت و اختلاس و فساد حاصل شده است که طبق بررسی‌های ما این پول در دوران نمایندگی این فرد به دست نیامده است.

ایلنا: عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور گفت: مهاجرت از پاکستان و بنگلادش به سمت ایران افزایش یافته و اگر برخورد جدی صورت نگیرد، نمی‌توان متکدیان خارجی را از سطح خیابان‌ها جمع کرد.

جماران: بهرام پارسایی، سخنگوی فراکسیون امید از دستکاری مشکوک لایحه دولت در خصوص تامین مالی تروریسم و مقابله با پولشویی توسط یکی از معاونت‌های مجلس خبر داد.

ایسنا: سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت که این کمیسیون برای ادامه مسیر خود در خصوص لایحه پالرمو قرار است نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب بنویسد و ایشان در خصوص ادامه دادن به بررسی این موضوع نظر دهند.

مهر: سیدمحمد حسینی، سخنگوی جمنا از جزئیات آخرین نشست جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت و البته تاکید کرد که این جبهه با سیدابراهیم رئیسی قبل و بعد از انتخابات در ارتباط است.

ایلنا: فاطمه سعیدی عضو فراکسیون امید در خصوص دیدار اعضای این فراکسیون با رئیس دولت گفت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد و رئیس‌جمهور در این نشست تاکید کردند که مدت‌هاست پیگیر رفع حصر هستند.

ایسنا: وزیر اطلاعات مسوول برخورد با مدیران کانال‌های تلگرامی را سازمان اطلاعات سپاه دانست و ادامه داد: اگر به مدیران کانال‌های تلگرامی قبل از دستگیری، تذکر و هشدار داده می‌شد و بعد توجهی نمی‌کردند و دستگیر می‌شدند ضرری متوجه نظام نمی‌شد اما وزارت اطلاعات نمی‌تواند برای سایر دستگاه‌های اطلاعاتی تعیین تکلیف کند، آنان نیز حتماً دلایل کارشناسی خود را دارند و ما از آنان خواستیم تا نظرات کارشناسی‌شان را اعلام کنند و البته اختلاف نظر کارشناسی طبیعی است.

تسنیم: سفیر روسیه در آنکارا اعلام کرد که نشست بعدی روسای جمهوری روسیه، ایران و ترکیه، پیرامون سوریه بعد از پایان تعطیلات تابستانی در تهران انجام می‌شود، البته تاریخ دقیق آن بعداً اعلام خواهد شد.

الف: در پی انتشار اخباری در خصوص بازداشت علاءالدین بروجردی، رئیس سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، وی گفت: این خبر برای سال ۹۰ بوده است که ادعاهایی علیه بنده مطرح شد که بنده شکایت کردم و کار به قوه قضائیه کشیده شد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها