شناسه خبر : 25729 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: علی مطهری گفت: اینکه چهار نفر روسری خود را هوا می‌کنند، اتفاق مهمی نیست. اگر قرار بر مساله مهمی باشد باید پرسید که چرا دولت در رعایت حجاب نظارت کافی ندارد؟ مشکل امروز کشور حجاب نیست و بانوان کم و بیش حجاب را رعایت می‌کنند و ما هم قائل به سختگیری نیستیم.

ایسنا: وزیر کشور با اعلام اینکه کمتر از 300 نفر که در حوادث اخیر مرتکب جرم شده‌اند در بازداشت هستند، گفت: در تهران 9 نفر در بازداشت هستند که هیچ‌کدام دانشجو نیستند.

ایسنا: در ادامه سیاست‌های خصمانه واشنگتن علیه ایران، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا خواستار قرار گرفتن نام ایران در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی شد.

انتخاب: سیداحمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران گفت: اغتشاشگران به برخی حوزه‌های علمیه حمله کردند و در این میان به بعضی از حوزه‌ها همچون حوزه علمیه تاکستان بدتر از رژیم شاه در سال ۴۲ یورش بردند که این نشان‌دهنده عمق کینه دشمن از روحانیت است.

خبرآنلاین: نرگس موسوی گفت: پس از هفت سال و طبق اعلام مسوولان؛ محدودیت زمانی ملاقات دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد برداشته شده است و بر اساس اعلام ماموران امنیتی می‌توانند هر زمان که خواستند به دیدار پدر و مادرشان بروند.

میزان: رئیس قوه قضائیه با تاکید بر نظارت مستمر بر مجموعه‌های قضایی در سراسر کشور به قضات متخلف هشدار داد که در آینده، طبق برنامه‌ای خاص نام و تصویر آنان در رسانه‌ها منتشر خواهد شد.

خبرآنلاین: محمدصالح جوکار، معاون پارلمانی سپاه گفت: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در پروژه‌های دولتی شرکت می‌کند؛ اما پول نمی‌گیرد و نزدیک به ۳۰ هزار میلیارد از دولت طلب دارد با این حال پروژه‌ها را انجام می‌دهد. پروژه‌هایی که سپاه دارد اقتصادی نیست و درآمدزایی ندارد که بخواهد از آن استفاده کند.

ایرنا: در پی برخورد نامناسب فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار  در جلسه روسای شورای اسلامی چهار شهر شهرستان گلپایگان و تهدید خبرنگار توسط فرماندار،  استاندار اصفهان اعلام کرد: فرماندار گلپایگان برکنار و توسلی سرپرست شده است.

خانه ملت: رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نصرالله پژمان‌فر درباره مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری گفت: اگر شما فکر می‌کنید مشکل با سوال از رئیس‌جمهور حل می‌شود، امضای نمایندگان موافق را بیاورید و سوالتان را مطرح کنید.

ایلنا: دادستان تهران از بازداشت یک نفر درباره آنچه به عنوان «دختران خیابان انقلاب» معروف شده خبر داد و با تاکید بر اینکه تجاهر به گناه جرم است، اعلام کرد که دادستانی به وظایف خود در این زمینه عمل خواهد کرد.

دراین پرونده بخوانید ...