شناسه خبر : 34975 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

فارس: معاون وزیر بهداشت گفت: اصرار داریم که تجدیدنظری در زمینه اجرای طرح ترافیک در ستاد ملی مقابله با کرونا صورت گیرد.

ایسنا: مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به ورود دو رام قطار به شبکه متروی تهران در سال جاری اعلام کرد: بهره‌برداری از سه پست برق جدید و ۱۲ ایستگاه مترو در برنامه سال جاری قرار دارد که در صورت تامین منابع مالی، محقق می‌شود.

ایلنا: مدیرکل مدیریت بحران استان تهران توضیحاتی را درباره خبر «فرونشست زمین» در پاکدشت ارائه کرد. منصور درجاتی گفت: در پاکدشت محله‌ای وجود دارد که به محله شن و ماسه مشهور است. در گذشته و حدود ۱۰ تا ۱۵ سال پیش این محل، محل برداشت مخلوط‌های رودخانه‌ای از بستر رود دره و آبرفت‌های فصلی بوده است.

ایرنا: رئیس شورای عالی استان‌ها، از عنایت آزغ جوان برنایی که با اقدامی شجاعانه در حادثه آتش‌سوزی بیمارستان سینا اطهر جان 11 بیمار گرفتار در آتش را نشان داد، قدردانی کرد.

فارس: پیروز حناچی، شهردار تهران هم در پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره انتقادات از ادامه اجرای طرح ترافیک همزمان با گسترش شیوع کرونا گفت: برداشتن طرح ترافیک منجر به افزایش سفرهای غیرضروری درون‌شهری می‌شود ولی تابع ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

ایسنا: رئیس سازمان غذا و دارو ضمن اشاره به فعالیت چند شرکت ایرانی برای تولید واکسن کرونا همپای دنیا، درعین‌حال از ممنوعیت صادرات ماسک سه‌لایه و همچنین توقف صادرات ماسک N95 خبر داد.

ایلنا: صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: همزمان با اوج‌گیری شیوع ویروس کرونا در تهران، میزان پسماندهای بیمارستانی از حدود ۷۰ تن به ۱۱۰ تن افزایش پیدا کرد که انتقال و دفن این میزان پسماند که تمام آنها عفونی تلقی شده و در سایتی مجزا دفن می‌شدند، کار بسیار دشواری بود.

فارس: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مشمولان دیپلمه فقط یک هفته فرصت دارند تا بعد از کنکور خود را معرفی کنند و فرصت لیسانسه‌ها همان فرصت یک‌ساله بوده و تمدید نشده است.

ایسنا: رئیس شورای شهر تهران از افزایش تعداد مسافران مترو و اتوبوس تا مرز یک میلیون نفر خبر داد و گفت: مجدداً شاهد پیک کرونا در تهران هستیم به‌گونه‌ای که براساس آماری که از سازمان بهشت زهرا (س) دریافت کردم در یک روز ۷۰ کرونایی در بهشت زهرا دفن شدند.

ایلنا: قطع درختان خیابان فلسطین بدون مجوز کمیسیون ماده ۷ بوده که این اقدام منجر به برکناری شهردار متخلف منطقه 6 شد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها