شناسه خبر : 33041 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران از پیشنهاد شهرداری برای ساخت خانه‌های ۲۵ تا ۴۰متری خبر داد.

تسنیم: بیش از یک ماه است که دوچرخه‌های بیدود از سطح شهر جمع‌آوری شده‌اند و سرنوشت سپرده پنج‌میلیاردی ۳۲ هزار کاربر شرکت بیدود در هاله‌ای از ابهام قرار دارد زیرا هنوز تداوم یا توقف سرویس‌دهی این دوچرخه‌ها نامشخص و در انتظار نتیجه مذاکرات با شهرداری تهران است.

فارس: بهاره آروین، عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه امروز در شهرداری کارها پیش نمی‌رود و برای رسیدن به اهداف با موانع مواجه هستیم، گفت: عدم همراهی پلیس راهور با شهرداری باعث شد آلودگی هوا و ترافیک کاهش نیابد.

مهر: نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۵۰ درصد مجرمان قضایی ما با اعتیاد درگیر هستند و اگر بتوانیم معضل اعتیاد را حل کنیم می‌توانیم کمک زیادی به این افراد داشته باشیم.

مهر: فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: باند جعل و فروش مدرک دانشگاهی و سهمیه پزشکی دانشگاه آزاد شناسایی و همچنین افرادی که اقدام به تهیه این مدارک تقلبی کرده بودند دستگیر شدند.

تسنیم: وزیر بهداشت گفت: با آمادگی کامل همکاران و آموزش‌های گسترده، موج آنفلوآنزای فصلی در کشور مهار شد.

ایلنا: حامد مظاهریان، معاون شهردار تهران گفت: جایگاه ایران در رابطه با شاخص ادراک فساد اداری از بین ۱۸۰ کشور مورد مطالعه، رتبه ۱۳۸ بوده که نسبت به سال ۲۰۱۷، هشت پله سقوط داشته و امتیاز ایران نیز از ۳۰ به ۲۸ کاهش یافته است.

فارس: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: توافقات نهایی با کشور روسیه درباره لغو روادید به سرانجام رسیده است و لغو روادید ایران و روسیه به صورت گروهی تا پایان سال انجام می‌شود. تاکنون با کشورهای مختلفی از جمله چین و عمان هم لغو روادید داشته‌ایم.

ایرنا: زهرا نژادبهرام، عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه حناچی باید هرچه زودتر برنامه عملیاتی تحقق زیست شبانه را امضا کند، گفت: حناچی لایحه زیست شبانه را امضا نکرده است.

مهر: همزمان با نصب تندیس ناصر حجازی، مراسم جایزه ویژه ناصر حجازی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران، خانواده حجازی، مدیران شهری، پیشکسوتان باشگاه استقلال و هنرمندان برگزار شد.

ایلنا: پیروز حناچی شهردار تهران در آیین رونمایی از نقش برجسته سرباز هخامنشی گفت: معتقدم حکومت هخامنشی با تسخیر قلب‌ها بود که توانست حاکمیت قدرتمندی داشته باشد چراکه کسی نمی‌تواند با زور و اسلحه، قدرت خود را ماندگار کند.

دراین پرونده بخوانید ...